Geri dön

40. Ülke Seçim Paneli gerçekleşti.

27 Mar 2017 SEÇİM PANELLERİ

Endeavor Türkiye Girişimci Seçim Süreci dâhilinde Yerel Seçim Paneli 23 Mart 2017 tarihinde gerçekleşti.  Endeavor ofisindeki panelde Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’nde Türkiye’yi temsil edecek aday belirlendi. English Ninjas kurucusu Ali Servet Eyüboğlu’nu tebrik  ederiz!

Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’ne Türkiye’den katılacak yeni aday şirketi 23 Mart 2017 tarihinde gerçekleşen 40. Ülke Seçim Jürisi ile belirlendi. Berna Şamiloğlu Acar–CorpVen, Can Saraçoğlu—Publicis Modem Türkiye, Görkem Güven—Analog Devices, Karaca Kestelli—Yıldız Holding, Kayrıl Karabeyoğlu–DGSK Private Equity ve Kerem Göktan— Unlu Alternative Asset Management’dan oluşan panelde Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’nde Türkiye’yi temsil edecek adayımız English Ninjas kurucusu Ali Servet Eyüboğlu’nu tebrik  ederiz!

ENGLISH NİNJAS Hakkında:

Ninja’lardan sakının, çünkü yabancı dil konuşmanızı sağlayacaklar. Yabancı dil öğrenmek için yoğun ilgi olsa da, pazardaki mevcut seçeneklerin aslında dil konuşmada bir etkisi yoktur. English Ninjas, Mekanist’le başarılı bir şekilde çıkış yapan seri girişimci Ali Servet Eyüboğlu tarafından kuruldu. English Ninjas, web ve mobil platformlarda kurulmuş interaktif bir sistem aracılığıyla müşterilerin İngilizce akıcılığını ana dili İngilizce olan eğitmenlerin yönettiği video veya sesli sohbet oturumlarının aylık abonelikleri vasıtasıyla çözmeyi amaçlıyor. Şu an 5K + saatlik canlı eğitim oturumu olan English Ninjas, Ed-Tech pazarında bulunan eğitmenler, bireysel ve kurumsal müşteriler tarafından tercih ediliyor. Ana hedefi Çin, Latin Amerika ve Körfez ülkelerine ulaşmak olan sistem, şimdiden 12 farklı dile çevrilmiştir. Şirket hakkında detaylı bilgi için: www.englishninjas.com