Geri dön

CaseCampus Sonbahar Dönemi 2. Konferansı Gerçekleşti

12 Dec 2016

Endeavor Derneği’nin Akbank ana sponsorluğunda hayata geçirdiği CaseCampus Programı, Sonbahar 2016 Dönemi’nde İzmir ve çevresine odaklanarak bu bölgedeki girişimcilik ekosistemini hareketlendirmeyi ve girişimci olmak isteyen potansiyeli yüksek gençleri cesaretlendirmeyi amaçlıyor.

CaseCampus Sonbahar 2016 Dönemi 2. Konferans;

Sonbahar Dönemi dahilinde 10 Aralık 2016, Cumartesi günü gerçekleşen 2.Konferansta öğrenciler tekrardan dolu dolu bir gün geçirdi. Program bu sefer Markalaşma temasına odaklanarak, bir marka yaratılırken nelere odaklanılmalı ve hangi basamaklardan geçilmeli konularını tartıştı. Endeavor gönüllü mentoru Meltem Çakır Bran Agency Kurucusu Meltem Çakır genç girişimcilere pazarlama ve markalaşma üzerine yaptığı sunumun ardından, gruplar eğitmenleri eşliğinde kendi sunumlarını hazırladı.

Günün ikinci yarısında ise CaseCampus ve Endeavor vaka girişimci şirketleri Armut, Baydöner ve Cicimeze’nin yöneticileri adaylar ile birebir tartışma seansları düzenledi. Programın üçüncü konferansı 14 Ocak 2017, Cumartesi günü gerçekleşecek.

CaseCampus hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Fotoğraflar çok yakında.