Geri dön

ScaleUp Programı İhale İlanı

24 Jan 2019 BASINDA SCALEUP PROGRAMI

Endeavor Derneği’nin İSTKA desteğinde, Bahçeşehir Üniversitesi ve İstanbul Valiliği ortaklığında başlattığı ScaleUp Girişimci Geliştirme Programı için hizmet ihalesi duyurusudur.

Endeavor Etkin Girişimci Destekleme Derneği, İstanbul Kalkınma Ajansı Girişimcilik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile İstanbul ilin’de Scale Up Girişimci Geliştirme Programı projesi için Scale-Up Programı, Firmalara Road Map Hazırlığı, Mentörlük hizmet ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası ​Ferko Signature / Assembly, Esentepe Mahallesi, Büyükdere Cd. No: 175, 34394 Şişli / ISTANBUL adresinden temin edebilir veya www.endeavor.org.tr internet adreslerinden görüntüleyebilirler. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların Sözleşme Makamı tarafından onaylı ihale dosyasını bedelsiz, imza karşılığı alması zorunludur.

Teklif teslimi için tarih ve saat 18 Şubat 2019 ve 09:00’dır.

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.endeavor.org.tr ve www.istka.org.tr  yayınlanacaktır.

İHALE DOSYASI İÇİN TIKLAYINIZ.( Endeavor İhale Dosyası_istka )

Teklifler, 18 Şubat 2019 tarihinde, saat 14:00’da ve Ferko Signature / Assembly, Esentepe Mahallesi, Büyükdere Cd. No: 175, 34394 Şişli / ISTANBUL adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.