Geri dön

Endeavor, Ankara ve İzmir’de girişimcilerle buluştu.

21 Aug 2017 ETKİNLİK YAYGINLAŞMA

Endeavor Türkiye, 2016 senesinin başından beri Akbank sponsorluğunda yürüttüğü yaygınlaşma çalışmaları kapsamında İzmir ve Ankara’da mentor panelleri gerçekleştirdi. Mentor panelleri, İzmir’de EGIAD, Ankara’da ise Limak Holding desteğiyle düzenlendi. Her iki panelde de üç girişimci adayı yarım gün boyunca Endeavor mentor ve partnerlerinden oluşan panelistlerle birebir görüşmeler gerçekleştirdi. Görüşmeler sonucunda girişimciler, panelistlerden aldıkları geri bildirimler ışığında Endeavor sürecinde destek almaya devam edecek.

10 Ağustos 2017 tarihinde Egiad evsahipliğinde gerçekleşen İzmir Mentor Paneli’nde Ali Barçın, Avni Yelkenbiçer, Frederic Pagy,Hulusi Berik, Levent Kuşgöz ve Veli Akgül panelist olarak yer alırken, 16 Ağustos 2017 tarihinde Limak Holding evsahipliğinde gerçekleşen Ankara Mentor Paneli’nde ise Ceki Salem,Cem Şatana,Özer Hıncal, Tayfun Uğur ve Turgut Çatalkaya girişimcilerle buluştu.

Yaygınlaşma çalışmaları kapsamında 2017 senesinde her iki şehirde de yılsonuna kadar birer mentor paneli, etkin girişimcilere yönelik iyiGirişim Zirveleri ve potansiyel ve yeni melek yatırımcılara yönelik iyiYatırım Atölyeleri düzenlenecek.