Geri dön

Endeavor, GBA Mentor Clinic V’te yerini aldı.

23 May 2017 ETKİNLİK

Bu yıl beşinci kez düzenlenen etkinlikte Endeavor Genel Sekreteri Didem Altop, girişimcilerle buluşan mentorlar arasında yerini aldı. Girişimcilik ekosisteminde bilgilerin ve tecrübelerin aktarılmasını hedefleyen GBA Mentor Clinic ile başlangıç aşamasında olan, geliştirilmeye ve rehberliğe ihtiyaç duyan girişimler, ekosistemin Türkiye ve Avrupa’daki önemli temsilcileriyle bir araya geldi.

Bugüne kadar yaklaşık 1500 girişimciyi 150 mentorla buluşturan Mentor Clinic’te, Avrupa’ya açılma konusunda potansiyeller keşfedildi, girişimciler ortak ve ekip arkadaşları buldu, yatırım aldı, öğrenciler iş ve staj olanağı elde etti.
Daha önceki yıllarda Ali Sabancı, Murat Özyeğin, Emre Kurttepeli, Candace Johnson ve Elmira Bayrasli gibi özel konuşmacıları ağırlayan etkinlik, bu yıl 23 Mayıs’ta Raffles İstanbul’da gerçekleşti. Galata İş Melekleri, 250+ girişimciyi beşinci kez alanında uzman iş melekleri ve mentorlarla buluşturdu. Katılımcılara, iş geliştirmeden, finansa, pazarlamadan, medya iletişimine kadar birebir mentorluk fırsatı sağlayan etkinlikte aynı zamanda girişimcilere sektöründe önde gelen isimler ile tanışma fırsatı sundu.