The-Fintech-250 10 Jul 2017

Endeavor Girişimcisi iyzico, “The Fintech 250” listesinde!

Dünyanın en büyük finansal kurumları ve en başarılı fintech girişimcileri bir araya gelerek fintech sektörünün en iyilerini açıkladı. Dünyaca ünlü araştırma şirketi CB Insights’ın hazırladığı “The Fintech 250” adlı rapordaki listede, Türkiye’den sadece iyzico ve Paraşüt yer aldı.

devamını oku
Untitled design (95) 21 Jun 2017

42. Ülke Seçim Paneli gerçekleşti.

Endeavor Türkiye Girişimci Seçim Süreci dâhilinde 42. Ülke Girişimci Seçim Paneli 21 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşti. Endeavor ofisindeki panelde Uluslararası Seçim Paneli’nde Türkiye’yi temsil edecek adaylar belirlendi. Saha Bilgi Teknolojileri kurucuları Melih Sakarya, Nejat Somay ve Onur Erdoğan ile Evidea kurucuları Timur  Tandoğar ve Tuğberk Keselioğlu’nu tebrik ederiz.

devamını oku
İmeceAtolye 17 Jun 2017

Sosyal İnovasyon Platformu “imece”‘nin finali gerçekleşti.

ATÖLYE ve Zorlu Holding’in kurucu ortaklığında ve S360’ın stratejik partnerliğinde hayata geçirilen sosyal inovasyon platformu ‘imece’,17 Haziran’da finali gerçekleştirdi. Endeavor Genel Sekreteri Didem Altop, seçici jüride yer aldı. Platform, her geçen gün daha da karmaşık ve çok boyutlu hâle gelen toplumsal meselelere, farklı yetkinliklerden birey ve kurumların bir araya gelerek yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üretmesinin

devamını oku