Geri dön

iyiGirişim Zirvesi 24 Ocak’ta İzmir’de!

17 Jan 2019 BASINDA YAYGINLAŞMA
İzmir iyiGirişim Zirvesi bu sene Akbank ana partnerliğinde, EGİAD, Pegasus, Biletino ve Kök Projekt desteğiyle, 24 Ocak Perşembe günü EGİAD Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Merkezi‘nde gerçekleşecek. Öğlen 13:00’te başlayacak olan zirve, akşama kadar sürecek panel, söyleşi, atölye ve networking seanslarından oluşacak.

iyiGirişim Zirvesi; geleceği yaratanları bir araya getirmek ve etkin girişimcilerin deneyimlerini kendilerinden birebir dinlemek için 24 Ocak Perşembe günü EGİAD Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Merkezi’nde düzenleniyor.
 
Endeavor Türkiye tarafından Akbank ana partnerliğinde son 10 senedir farklı temalarda düzenlenen iyiGirişim Zirveleri, girişimcilik ve iş dünyasındaki trendler hakkında derin bir tartışma ortamı yaratmayı hedefliyor. İzmir’deki girişimcilerin ilham verici örnekleri dinleyip bir araya gelerek bir paylaşım ortamı yaratılması amacıyla kurgulanan etkinlikte İzmir ve çevre illerden girişimciler, yatırımcılar ve ekosistem temsilcilerinden oluşan 150’den fazla katılımcının olmasını hedefleniyor. Yerel ve uluslararası konuşmacıları, konu uzmanlarını ve tanınmış etkin girişimcileri ağırlayan ve Endeavor’ın artık gelenekselleşmiş etkinliklerinden biri olan iyiGirişim Zirveleri, bu zamana kadar 3 şehirde, 10’dan fazla farklı temada düzenlendi ve yaklaşık 1500 kişiye ulaştı.