Geri dön

Sinemia Endeavor Girişimci Şirketi Seçildi!

2 Aug 2018 BASINDA ENDEAVOR ENTREPRENEURS (EE) ENDEAVOR GİRİŞİMCİSİ GİRİŞİMCİLİK GLOBAL

30 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında Detroit’te gerçekleşen 81. Uluslararası Seçim Paneli’nde (ISP) Rıfat Oğuz’un kurduğu Sinemia Endeavor Girişimci Şirketi seçildi! Endeavor Detroit ofisinin ilk kez ev sahipliği yaptığı ISP sonucunda 30 pazarda aktif, 1,715 girişimcinin yönettiği 1,070 girişimci şirketten oluşan Endeavor ağına Türkiye adayı Sinemia’nın da içinde bulunduğu yedi ülkeden 17 girişimci, 11 girişimci şirket katıldı. Endeavor Girişimci Şirketi seçilen diğer şirketlerle ilgili bilgi almak için tıklayınız.

Steve Case (Revolution), Donna Dubinsky (Numenta), Shira Goodman (Staples), Jason Green (Emergence Capital), ve Chris Zook (Bain & Co.) gibi  dünyanın önde gelen iş liderleri ve yatırımcıları etkinlikte panelist olarak görev aldılar. Panelistler, Endeavor’ın geniş yönetim kurulu üyeleri, danışmanları ve destekçilerinden oluşan ağından seçildi.

ISP’de, girişimci adayları panelistlerle görüşmeler yapıyor ve şirketlerinin büyüme potansiyeline göre değerlendiriliyorlar. ISP sonunda panelistler, hangi adayların Endeavor Girişimcisi seçileceğine karar veriyor. Bunun yanı sıra seçim sürecinin son aşamasına katılan girişimcileri bir araya getirme ve kaynaştırma amacı da taşıyan ISP’de networking aktiviteleri ve yemekler de düzenleniyor.

İlk gün gerçekleştirilen networking aktiviteleri esnasında – 30 Temmuz

Rıfat Oğuz ISP’nin ikinci günü gün boyunca süren panellerden birinde – 31 Ağustos

Girişimci Seçim ve Hizmetler Ekibi’mizden Sinan ile  Rıfat networking yemeği esnasında – 31 Ağustos

Türkiye’den seçilen girişimci şirketimiz Sinemia ile ilgili daha fazla bilgiyi aşağıda edinebilirsiniz:

Sinemia
Rıfat Oğuz

2014 yılında kurulan Sinemia, mobil uygulama ve ön ödemeli kartı birleştiren, lokasyon bazlı yapay zeka teknolojisini kullanarak, üyelerine normalden çok daha düşük bir maliyetle sinemaya gitme seçeneği sunan özel bir film kulübüdür. Sinemia Social, kaliteli içerik ve üstün müşteri hizmetleri ile 100’den fazla şehirden üyesiyle sıradışı bir büyüme gerçekleştirdi. Sinemia; Social Capital, 500 Startups, Revo Capital ve Aslanoba Capital’dan yatırım aldı.

Sinemia websitesini ziyaret etmek için tıklayınız.