Geri dön

Yeni Girişimci Adayları Belirlendi!

20 Feb 2017 SEÇİM PANELLERİ

Endeavor Türkiye Ofisi, Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’ne Türkiye’den katılacak yeni aday şirketini belirledi. Girişimci Seçim Süreci dahilinde yapılan 39. Yerel Seçim Paneli, 15 Şubat Çarşamba günü İstanbul’da gerçekleşti. İzmir’li girişimciler Burak Hucuptan ve Rüya Hucuptan tarafından kurulan Chef Seasons, Endeavor Türkiye Ülke Adayı oldu. 

Girişimcilerin değerlendirildiği panele Endeavor Mentorlarından Esin Güral, Melih Ödemiş, Osman Ünsal, BIC Melek Yatırımcısı Serdar Urçar ve Endeavor Girişimcilerinden Adphorus Kurucu Ortağı Burcu Göbülük katıldı.

Burak Hucuptan ve Rüya Hucuptan, Chef Seasons ile kısa zamanda yakaladıkları büyüme ile jüriyi etkiledi. Domino’s, Burger King ve Pizza Hut gibi büyük zincirlerin kayıtlı tedarikçisi konumunda olan firma, ürünlerini Türkiye dışında 17 ülkeye ihraç ediyor. Firmanın kısa zamanda sağladığı başarı Walmart ve Trader Joes gibi devler ile çalışacağının sinyallerini veriyor. Chef Seasons, bir sonraki aşamada Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’ne Türkiye adayı olarak katılacak.

CHEFSeasons

CHEF SEASONS – Burak Hucuptan & Rüya Hucuptan

Chef Seasons, her yemeğin tadını özel kılacak gurme baharatları ve sosları üretmek amacıyla 2009 yılında kurulmuştur. Chef Seasons, ürünlerini 17 ülkeye ihraç ediyor ve Domino’s, Subway ve Pizza Hut gibi büyük zincirlerin kayıtlı tedarikçisi konumunda bulunuyor. European Business Ödülleri’nin ulusal şampiyonu olan ve 2012-2015 yılları arasında “TOBB 100 En Hızlı Büyüyen Şirketler” kategorisinde yer alan Chef Seasons,  hızlı bir şekilde büyümesini sürdürmektedir. Burak ve Rüya, perakende faaliyetlerini güçlendirerek, Walmart ve Trader Joes gibi devler için özel etiket temin etmeyi amaçlamaktadır.