Geri dön

41. Ülke Seçim Paneli gerçekleşti.

11 May 2017 SEÇİM PANELLERİ

Endeavor Türkiye Girişimci Seçim Süreci dâhilinde 41. Ülke Girişimci Seçim Paneli 10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşti. Endeavor ofisindeki panelde Uluslararası Seçim Paneli’nde Türkiye’yi temsil edecek aday belirlendi. Peoplise kurucuları Çağatay Güney ve Güçlü Özenci’yi tebrik ederiz.

Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’ne Türkiye’den katılacak yeni aday şirketi 10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşen 41. Ülke Seçim Jürisi ile belirlendi. Burcu Göbülük—Adphorus Kurucu Ortağı, Can Saraçoğlu—Publicis Modem Türkiye, Görkem Güven—Analog Devices, Kerem Göktan— Unlu Alternative Asset Management, Ömer Ünsal—Odin Financial  Advisors ve Serdar Uçar—BIC Angel Investments’dan oluşan panelde Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’nde Türkiye’yi temsil edecek adayımız Peoplise kurucuları Çağatay Güney ve Güçlü Özenci seçildi.

Peoplise Hakkında:

Personel değişim oranı yüksek firmaların İnsan Kaynakları departmanları çalışanları, işe alım sürecinde yüzyüze görüşmeler için pek çok kez seyahat ediyor, uygun olmayan pek çok aday için vakitlerini harcıyorlar; diğer tarafta ise adaylar sıkıcı, sıradan ve uzun süren başvuru süreçleri yüzünden süreç içerisinde başvurudan vazgeçebiliyor, ya da sürece hiç başlamayabiliyorlar. Tüm bu problemleri dijital çözümler ile ortadan kaldıran Peoplise’ın sosyal medyadan aday bulma, ChatBot ile adayı çekme, video görüşme ve platform içi testler ile İnsan Kaynakları’nın doğru aday bulma hız ve kabiliyetini artırırken, adayların deneyimlerini de çok daha eğlenceli bir hale getiriyor. 2013 senesinde Güçlü ve Ali Özenci ve Çağatay Güney tarafından ODTÜ Teknokent’te kurulan Peoplise, Turkcell, Garanti, Coca-Cola, DeFacto gibi pek çok sektör lideri tarafından tercih ediliyor.

41.Yerel Seçim-JUri