Geri dön

56. Yerel Seçim Paneli Ülke Adayı Akinon Oldu!

10 Oct 2019 BASINDA GİRİŞİMCİLİK SEÇİM PANELLERİ

Endeavor Girişimci Seçim Süreci’nde Uluslararası Seçim Paneli öncesi son adım olan ve senede altı kez düzenlenen Yerel Seçim Panelleri‘nin 56.’sı 9 Ekim 2019 Çarşamba günü Endeavor ofisinde gerçekleşti. Yarım gün süren etkinlikte mentörden oluşan panelistler ile girişimci adayları, 45 dakikalık seanslar halinde görüşmeler gerçekleştirdi. Görüşmeler sonrası panelistler bir araya gelerek girişimcileri değerlendirdi ve adayların bir sonraki adıma geçerek Endeavor Ülke Adayı olup olamayacağına oylama ile karar verildi. Seçim süreci kuralları gereği, girişimcilerin ülke adayı olabilmesi için tüm panelistlerin olumlu oy kullanması gerekiyor. 54. Yerel Seçim Paneli’nin Ülke Adayı Akinon oldu. Akinon kurucu ortaklarından  Ahmet Emre Sarı ve Tolga Tatari‘yi tebrik ederiz!

Akinon hakkında daha fazla bilgi için:

Akinon:
Günümüzde perakende sektöründe faaliyet gösteren bir işletmenin tüm operasyonunu tek bir kanal üzerinden yürütmeye çalışması, satış gelirlerinin azalmasına ve müşteri kaybına yol açabiliyor. Üstelik operasyonunu bu doğrultuda kurgulamış bir işletme için sonrasında çok kanallı bir satış ve pazarlama sistemine geçiş süreci zorlu ve yüksek maliyetli olabiliyor.
Markafoni kurucuları Tolga Tatari, Ahmet Emre Sarı ve Çağrı Orçan tarafından kurulan bulut tabanlı Akinon Ticaret Platformu ise sunduğu entegrasyon kolaylığı sayesinde bu soruna çözüm üretiyor. Akinon, perakende işletmelerine “dijital satış kanalları”, “katalog ve sipariş yönetim sistemi” ve “mağaza içi uygulama” gibi ürünleriyle omni-channel çözümler sunuyor. Akinon; İstanbul, Atina, Londra ve Dubai’de bulunan ofisleriyle Lacoste, Marks & Spencer, LCW, GAP gibi birçok global perakende markasına hizmet veriyor.

www.akinon.com