Geri dön

“Zero To One” Girişimcilik Zirvesi 18 Mart’da gerçekleşti.

22 Mar 2017 CASECAMPUS

Endeavor ağından başarılı mentor ve girişimcilerin de yer aldığı Zero To One Girişimcilik ve Inovasyon Zirvesi 18 Mart Cumartesi günü Koç Üniversitesi evsahipliğinde gerçekleşti. Etkinliğin ilk yarısında ilham verici hikayeleri dinleyen katılımcılar öğleden canlı vaka analizi yapma fırsatı buldular.

Zero To One Girişimcilik ve Inovasyon Zirvesi, Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi K-Works ve GIRVAK YoungPreneurs Destekli bir etkinlik olup,KOÇ Üniversitesi Girişimcilik Kulübü üyeleri ve mezun olup Start-Up’larını geliştiren (Lala,Scorp vs.) girişimcilerin çalışmaları doğrultusunda hazırlanmaktadır.

18 Mart Cumartesi günü Zero to One’a gelenler önce Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinin hikayelerini dinledi. Sonra ise Case Study ve Workshoplar ile Girişimcilik alanındaki bilgi ve becerini geliştirdiler. Gün sonunda ise Start-Up sahibi genç girişimciler ile kokteyl alanında networking yaptılar.

Endeavor mentorlarından Erhan Erkut ve Erol Bilecik ile Endeavor Girişimcilerinden Lidyana.com kurucusu Hakan Baş ve Insider’ın kurucusu Hande Çilingir’in aralarında yer aldığı önemli girişimcilerin hikayelerinden ilham alan katılımcılar CaseCampus Girişimcilik Programı Müdürü Utku Tuncay’ın önderliğinde canlı vaka analizi yapma fırsatı da buldular.