Geri dön

60.Uluslararası Seçim Paneli’nde Yeni Girişimcimiz Belirlendi!

10 Aug 2015 BASINDA GİRİŞİMCİLİK GLOBAL SEÇİM PANELLERİ

HURRIYET_20150813_12

5-7 Ağustos tarihleri arasında 60. Uluslararası Seçim Paneli San Farncisco, Amerika’da düzenlendi. Organizasyona, Endeavor Türkiye’den Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı ve Revo Capital CEO’su Cenk Bayrakdar olmak üzere iş dünyasına yön veren önemli fikir liderleri katıldı. Tüm dünyadan 23 şirketin Endeavor Girişimcisi ünvanı aldığı 60. Uluslararası Seçim Paneli’nde, bir Türk şirketi bu ünvana kavuştu.

Uluslararası Seçim Paneli için 8 farklı ülkeden 36 panelist yoğun bir tempo içinde bir araya geldi ve Endeavor Girişimci Adaylarını değerlendirdi. Bu panelistlerin arasında Endeavor Global Yönetim Kurulu Üyesi ve Venrock Partneri Nick Beim, General Atlantic Paolo Alto ofisinin Genel Müdürü Brett Rochkind ve 500 Startups Kurucu Ortağı Dave McClure gibi isimler dikkat çekti.

Global’in hazırladığı haberi ve diğer ülkelerden Endeavor Ailesine katılan şirketleri görüntülemek için tıklayınız.

 

adphorus1

 

 

Adphorus

Girişimciler; Burcu Göbülük &  Volkan Çağsal

Adphorus temel olarak Facebook’ta reklam yönetimi ve optimizasyonuna odaklanan bir yazılımdır. E-ticaret şirketlerinin hedefleme üzerinden ürün satışına yönelik reklamlarında çoklu kampanya üreterek en iyi geri dönüşleri ölçümleyebildiği ve bu şekilde satışlarını arttırabildikleri bir platformdur. Publik isimli ajanstan spin-off bir ürün olan Adphorus, Facebook tarafından Ads PMD sertifikasına layık görülen dünyadaki 48 şirketin içinde yer alan tek Türk şirketidir. Detaylar için tıklayınız.