Geri dön

64. Endeavor Uluslararası Seçim Paneli

30 May 2016 BASINDA SEÇİM PANELLERİ

EVAM ve GRAM GAMES

64. ENDEAVOR ULUSLARARASI SEÇİM PANELİ’NDE

ENDEAVOR GİRİŞİMCİ ŞİRKETİ SEÇİLDİ

Girişimcilere maddi ve manevi sermayeyi bir arada sunmayı hedefleyerek Etkin Girişimcileri destekleyen Endeavor, 25 – 27 Mayıs 2016 tarihleri arasında 64. Uluslararası Seçim Paneli’ni Madrid’de düzenledi. Organizasyona panelist olarak Endeavor Mentor Ağı’ndan Ünlü & Co PE Kerem Göktan ve uluslararası iş dünyasına yön veren önemli fikir liderleri katıldı. Tüm dünyadan 21 ülkeden 36 girişimci şirket ve 36 panelistin katıldığı panelde Evam ve Gram Games şirketleri Endeavor Girişimci Şirketi ünvanına kavuştu. Mayıs 2016 itibariyle Endeavor Derneği ağına 54 şirket dahil etmiştir.

EVAM – Can Alhas, Doruk Mutlu
Dijital dünyanın gelişmesiyle, kurumlar iş verilerini dijitale geçirirken veri akışı da hızla artıyor. Profesyonel iş dünyasında önemli yeri olan gerçek zamanlı, büyük ve hızlı veri analitiği alanında gerekli desteği veren EVAM, tecrübeleri arttırmak, tüm fırsatları önceden sezerek değerlendirebilmek adına büyük adımlar atmıştır. Can Alhas tarafından 2010 yılında kurulan EVAM , faaliyetlerini başarılı bir şekilde geliştirerek sürdürmektedir. Evam, başta finans olmak üzere telekomünikasyon, e-ticaret ve perakende sektörlerine olmak üzere, firmaların müşteri davranışlarını anında aksiyona dönüştürebilecekleri bir platform sunuyor. EVAM birden fazla çözüm önerisiyle, müşterilerine maksimum performans ile yardımcı oluyor. Kendi alanında lider markalarla çalışan EVAM, hızlı büyümesini devam ettirmektedir.
 
GRAM GAMES  – Kaan Karamancı, Mehmet Ecevit
Başarılı ve eğlenceli oyunlar kurma tutkusuyla yola çıkan beş yakın arkadaş tarafından 2012 yılında kurulan GramGames, alanında öncü bir şirket olarak emin adımlarla ilerliyor. Şu anda 50 milyondan fazla kullanıcısı olan Gram Games’in en büyük hedefi oyunlarının dünya üzerindeki her telefonda yüklü olması. Birden fazla ürünü bulunan şirketin ilk ve en önemli oyunlarından biri olan “1010” 65 milyon indirilmesinin ardından, ikinci oyun Lumino, bir hafta içerisinde App Store’da 1 numaralı oyun haline gelmiştir ve dünya çapında başarılarını kanıtlamıştır. 35 kişilik bir takım ile yoluna devam eden Gram Games, yatırımlar ile gelecekte heyecanlı ve gelişmiş oyunlar çıkararak pazardaki yerini daha da genişletmeyi hedefliyor.