Geri dön

Ankaralı Girişimler Alictus, Spirohome ve Oplog Mentör Paneli’nde Seçildi

16 Jul 2020 BASINDA Mentor Panelleri

Endeavor Seçim Süreci’nin şehir bazlı ilk aşaması olan Mentör Paneli 14 Temmuz Salı günü 9. kez Ankara özelinde online olarak Akbank işbirliğinde gerçekleşti!


Etkinlikte üç girişimci adayı, yarım gün boyunca panelistler ile birebir görüşerek değerlendirmeye alındı. Girişimciler, Barış Okur (Viveka), Erdem Yurdanur (Koktel), Kaan Kalıpçı (Wamda Capital), Muharrem Derinkök (Insider), Oğuz Öner (Investcorp), Teymur Şanlılar’dan (Limak) oluşan panelistlerle görüşerek şirketleriyle ilgili geri bildirim aldı. Panelistler tarafından Alictus, Spirohome ve Oplog’un kurucuları Akif Emre Taş ile Ecem Baran (Alictus), Merthan Öztürk (Spirohome) ve Halit Develioğlu’nun (Oplog) Endeavor’ın Yerel Seçim Paneli’ne girmeye hazır olduğuna oy birliğiyle karar verildi.

Girişimler hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Alictus: Kendine has ve son teknoloji oyunlarıyla Alictus, küresel oyun şirketleri arasında ilk sıralarda yer almayı hedefliyor.


Oplog: Sipariş karşılama, depo ve tedarik zinciri yönetimi, taşımacılık gibi hizmetler sunan Oplog bir e-ticaret lojistiği şirketidir.


Spirohome: Solunum sağlığı tanı ve takip teknolojileri sunan Spirohome, hem kişisel hem profesyonel kullanıma uygun cihazlar sağlıyor.