Geri dön

Burcu Doğan Şahiner

Kılınç Hukuk ve Danışmanlık
Ortak

Hakkında

TÜRKÇE:

Duygu Doğan Şahiner, Kılınç Hukuk ve Danışmanlık’ta Ortak olarak görev almakta olup halihazırda hukuk büromuzun Dava ve Uyuşmazlık Çözümü Departmanı, Deniz Hukuku Departmanı ve Inovasyon & Fintech departmanlarını yönetmektedir.

Duygu Doğan Şahiner, kariyeri boyunca deniz ticareti hukuku, hukuk ve ceza davaları kapsamında dava ve icra takibi süreçleri ve stratejilerinin yürütülmesi kapsamında tecrübe kazanmıştır. Bunun yanı sıra, Duygu, Şirketlere Danışmanlık hizmeti sağlanması, Ticari Sözleşme(ler) Hazırlanması, incelenmesi ve müzakere edilmesi alanlarında, ticari şirketlerin hukuk ve ceza alanlarında dava ve duruşma süreçlerinin takibi ve deniz ticareti hukuku kapsamındaki iş ve işlemlerin yürütülmesi ve takibi ile Fintech ve Start- Up Hukuku, Espor, E-Ticaret, Yapay Zeka Hukuku gibi alanlarda da uzmanlık sahibidir.

ENGLISH:

Duygu Doğan Şahiner is one of the Partners at Kılınç Law & Consulting and currently heads the firm’s Dispute Resolution, Maritime, Innovation & Fintech Departments.

Duygu Doğan Şahiner has gained experience in the fields of maritime law and dispute resolution as well as the follow up and strategic planning of civil and penalty cases and enforcement proceedings throughout her career and is specialized in providing consultancy services, drafting, examining and negotiating commercial contracts, follow-up of litigation and trial processes, as well as the execution and monitoring of matters and transactions within the scope of Maritime Law and has expertise in the fields of Fintech and Start-up Law, Esport, E-Commerce, Artificial Intelligence.