Geri dön

Elvin Göncü

Goncu Consulting
Kurucusu

Hakkında

1977 yılında İstanbul’da doğan Elvin Göncü, orta ve lise eğitimini F.M.V. Özel Işık Lise’sinde tamamladıktan sonra Koç Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 2000 – 2008 yılları arasında TNS, Nielsen gibi uluslararası ve Doğuş Otomotiv gibi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde pazar araştırması, marka yönetimi ve müşteri yönetimi birimlerinde orta ve üst düzey yönetici olarak görev aldı; son sekiz yıldır da kariyerine Goncu Consulting’de devam etmektedir.

2004 yılında Nexans Murahhas Aza’sı Ömer Göncü tarafından kurulan Goncu Consulting, günümüzde Kurumsal Finansman, Yönetim ve CRM danışmanlığı alanlarında Fransız ve Japon iş ortaklarıyla uluslararası ölçekte butik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Elvin Göncü, kurucu ortağı olduğu bu şirkette Yönetim ve CRM Danışmanlığı bölümünden sorumlu Ortak olarak görev almaktadır.

Orta ve büyük ölçekli firmalara pazar analizi ve projeksiyonları, yeni hizmet geliştirme ve müşteri yönetim modellerine yönelik danışmanlık ve eğitim hizmetleri veren Elvin Göncü’nün uzmanlık alanları veri madenciliği, müşteri segmentasyonu ve analitik modellemelerdir. Aynı zamanda, Amerika’da Motorola Universitesi Altı Sigma Yeşil Kuşak sahibi olan Göncü, C-C hizmet veren şirketlere, müşteri yönetim süreçlerine yönelik özel analizler uygulamaktadır.

Elvin Göncü, çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de aktif olarak görev almaktadır.