Geri dön

Eren Sarıoğlu

McKinsey Company
Danışman

Hakkında

TÜRKÇE:

Türkiye’de Robert Lisesi’ni bitirdikten sonra New York Columbia Universite’sinde Endüstri Mühendisliği okudu. İş hayatına Londra ve Hong Kong’da Morgan Stanley’de yatırım bankacılığı yaparak başlayan Eren, daha sonra INSEAD’da MBA yaptı. Şimdi ise McKinsey’de Finans sektörü için strateji, şirket birleşmeleri ve dijital dönüşüm konularında danışmanlık yapıyor.

Eren teknoloji ile değişen iş dünyasında çalışanların geleceği konusuyla ilgili. Boş zamanlarını spor yaparak, golf oynayarak ve yelken yaparak değerlendiriyor.

 

İNGİLİZCE:

Eren went to high school in Robert College in Istanbul and then studied Industrial Engineering at Columbia University in New York. He started working in Sales & Trading in London and then moved to Hong Kong, working for Morgan Stanley. After getting his MBA at INSEAD in Paris, he started working as a consultant at McKinsey. He focuses on the Banking sector and specializes on Strategy, Merger Management and Digital Transformation.

He is passionate about the Future of Work – changing landscape for the workforce with technology. Eren enjoys playing sports, golf and sailing.