Geri dön

Müşerref İlpars

Sunbelt Capital Partners
Yönetici Ortak

Hakkında

SBB Capital Partners Türkiye’nin kurucularından biri olan Müşerref İlpars’ın Otomotiv Sektöründe 30 yıllık – 14 yılı Türkiye’nin önde gelen otomotiv firmalarından birinin İcra Komitesi Başkanı olarak – yöneticilik tecrübesi vardır. Önderliği boyunca, firması sürekli sektörünün lideri ve en yeni, en gelişmiş sistem ve araçları hayata geçirmek konusunda öncü olmuştur. Almış olduğu inisiyatifler ve elde ettiği sonuçlar diğer sektör oyuncuları tarafından tarafından takdirle karşılanmıştır. Kalite yönetim programı, 6 Sigma, VBM, BSC ve CRM gibi birçok yönetim yaklaşımını sektöre ilk defa yöneticiliğini yaptığı firma tanıtmıştır.

Müşerref İlpars aynı zamanda uzun yıllar Türk Otomotiv İthalatçıları Derneği’nin de yönetim kurulu üyeliğini yapmış ve gerek sektör gerek sektör-dışı üst düzey yöneticileri ve devlet görevlilerinden oluşan geniş ve güçlü bir çevre oluşturmuştur.

Lisans eğitimini Ankara Ticari İlimler Akademisi, İş İdaresi Bölümü’nde tamamlamıştır. İkinci lisansını da Ankara Üniversitesi pedagoji bölümünden almıştır