Geri dön

Ankaralı Girişimler Vedubox ve Udo Games, Mentor Paneli’nde Seçildi!

28 Dec 2020 BASINDA Mentor Panelleri

Endeavor Seçim Süreci’nin şehir bazlı ilk aşaması olan Mentor Paneli, Akbank işbirliğinde 25 Aralık 2020 tarihinde 10. kez Ankara özelinde online olarak gerçekleşti!

Girişimciler, Ahmet Onur, Barış Okur, Burcu Küçükünal, Özer Hıncal ve Teymur Şanlılar’dan oluşan panelistler ile birebir görüşmeler gerçekleştirerek şirketleriyle ilgili önemli geri bildirimler aldı. Yapılan değerlendirmeler sonucunda panelistlerin oybirliği ile Vedubox’ın kurucusu Cihat Yazar ve Udo Games’in kurucusu Türker Karahan, bir sonraki adım olan Yerel Seçim Paneli’ne girmeye hazır olduğuna oy birliğiyle karar verildi.

Girişimler hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

VeduBox yenilikçi entegre online eğitim platformu, şirketler, okullar, dershaneler, kurslar, üniversiteler gibi kurumların ve özel öğretmenlerin dijital, online eğitim, uzaktan eğitim, canlı ders, video ders gibi hizmetleri vermelerine olanak sağlayan bir hizmet platformudur.

Udogames, Ankara merkezli ve global markete yönelik hyper-casual oyunlar üreten ve halihazırda markette 10’dan fazla oyunu bulunan bir oyun stüdyosudur.