Geri dön

Boost the Future Başvurulara Açıldı!

19 Oct 2021 BASINDA GİRİŞİMCİLİK

Endeavor – Akbank iş ortaklığında 2018 yılından beri yürütülen StartUpCampus Programı, güçlenen içerik ve mentor ağıyla “Boost the Future” olarak yoluna devam ediyor. Programa girişimini kurmuş veya MVP’si hazırilk satışını gerçekleştirmiş ve kurucuları dışında en az bir ekip üyesi daha olan tüm girişimler başvurabilir. Başvuru ve detaylı bilgi için boostthefuture.org.tr websitesini ziyaret edebilirsiniz! 
Son başvuru tarihi 18 Kasım!

Program Girişimcilere Ne Sunuyor?
Boost the Future Programı’na seçilen 12 girişimci, 10 haftalık online bir programla, işlerini ölçeklendirerek büyütme yolunda atölyeler, strateji ve dikey mentorluklar ve kurucu forumlarıyla destekleniyor.

  • Endeavor Network: Boost the Future, tüm dünyanın en hızlı büyüyen girişimcilerinin ve en etkin mentörlerinin bulunduğu Endeavor tarafından yürütülüyor. BTF ile girişimciler hem bu ağdan faydalanır, hem Endeavor’ın bölgesel programlarına katılım önceliği yakalar, hem de Endeavor Seçim Panelleri’ne gözlemci olarak katılma şansı edinir.
  • Akbank İşbirliği Fırsatı: 5 yıla yakın süredir Endeavor ve Akbank ortaklığında düzenlenen program, girişimlere Akbank LAB ile yakından çalışma fırsatı verirken girişimci-kurum işbirliklerini kolaylaştırma amacı güdüyor.
  • Girişimciden Girişimciye Öğrenim Fırsatı: Programa dahil olan girişimler aynı zamanda seçkin bir girişimci grubuna katılmış oluyor. Böylece, benzer zorluklarla karşılaşan girişimcilerle bir araya gelerek Endeavor çatısı altında bir paylaşım ve öğrenim ortamına giriliyor.
  • Endeavor Fast Track: Boost the Future Programı’nın kapanışında gerçekleşecek Demo Day ile katılımcılar, yatırımcılara ve ekosistemin önde gelen girişimcilerine sunum yaparak eşsiz bir geri bildirim ve networking fırsatına erişiyor.
  • Demo Day: Her programın sonunda, girişimcileri yatırımcılarla buluşturacak Demo Day etkinliği gerçekleşiyor, böylece hem program süresince, hem de DemoDay’de Endeavor Yatırımcı Ağı’na erişim kolaylaştırılıyor. Öte yandan Demo Day’de girişimcilerin kendilerini tüm ekosisteme tanıtma ve yatırım yolunda bir adım öne çıkma fırsatı oluyor.

Boost the Future Programı ile, 3 senede toplam 40 girişim mezun oldu, 80 saat atölye, 120 saat mentorluk ve 40 saat kurucu buluşması gerçekleştirildi

Başvuru ve detaylı bilgi için boostthefuture.org.tr websitesini ziyaret edebilirsiniz! Son başvuru tarihi 18 Kasım!