Geri dön

CaseCampus Sonbahar 2017 Dönemi’nde Senin Şehrinde!

19 Oct 2017 BASIN BÜLTENİ CASECAMPUS ETKİNLİK GİRİŞİMCİLİK

Akbank ana sponsorluğunda Endeavor Derneği tarafından geliştirilen uygulamalı öğrenim programı CaseCampus, Sonbahar 2017 Dönemi’nde Ankara, İzmir ve Eskişehir’de girişimcilik potansiyeli yüksek gençlerle buluşuyor!

Endeavor Derneği’nin Akbank ana sponsorluğunda hayata geçirdiği CaseCampus Programı, 4. Dönemi’ni geçtiğimiz bahar döneminde tamamladı. Yeni döneminde İstanbul sınırları dışına çıkarak girişimcilikle ilgilenen çok sayıda öğrenciye ulaşmayı hedefleyen Program, Sonbahar Dönemi’nde Ankara, İzmir ve Eskişehir’deki katılımcılarla bu illerdeki girişimcilik ekosistemini hareketlendirmeyi ve girişimci olmak isteyen potansiyeli yüksek gençleri cesaretlendirmeyi amaçlıyor.

CaseCampus, Roadshow dahilinde girişimcilik olgusunu pekiştireceği Türk girişimcilerinin vakalarını kullanarak, Ankara (4 Kasım), İzmir (18 Kasım) ve Eskişehir (16 Aralık) olmak üzere 3 ilde gerçekleşecek birer tam günlük etkinliklerde katılımcılarını dopdolu içeriklerle buluşturacak. Sonbahar 2017 Dönemi’nde her şehirden 200’er öğrenci ile yapılacak olan vaka çalışmaları, girişimcilik panelleri ve fikir geliştirme yarışmaları ile girişimciliğe hevesli gençlere ulaşarak bölgesel anlamda çarpan etkisi yaratmayı amaçlayan programa yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden girişimcilik akademisyenleri önderlik ediyor

CaseCampus Roadshow’a Kimler Katılabilir?

CaseCampus Sonbahar 2017 Roadshow’una Ankara, İzmir ve Eskişehir’de veya çevre illerde öğrenim gören, tüm lisans ve yüksek lisans öğrencileri katılım gösterebiliyor. Tamamen ücretsiz uygulanacak olan Roadshow Programı’nda öğrencilerin casecampus.org ‘u ziyaret ederek davet formunu doldurmaları gerekiyor.

CaseCampus Roadshow’un ilk ayağı olan Ankara için geri sayım başladı! 4 Kasım Cumartesi günü Ankaralı katılımcılarımızla buluşuyoruz!

Katılımın 200 kişiyle sınırlı olacağı CaseCampus Roadshow’un ilk ayağı Ankara davetiye formları için son tarih 23 Ekim Pazartesi.