Geri dön

“Endeavor Innovation Showcase”, Eczacıbaşı İçin Gerçekleştirildi

7 Nov 2018 ETKİNLİK

Endeavor Türkiye Seçim Süreci’ndeki girişimcileri ve Endeavor Girişimcilerini kurumsal şirketlerin ihtiyacına yönelik olarak, potansiyel iş birlikleri geliştirmek amaçlı bir araya getirdiğimiz Endeavor Innovation Showcase, 6 Kasım Salı günü Eczacıbaşı için gerçekleştirildi. Şirketinizde bir “Innovation Showcase” düzenlemekle ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Etkinliğe Endeavor Seçim Süreci’nde bulunan Twentify, Scotty ve Logiwa katıldı. Şirket kurucularının yaptığı sunumların üzerine gerçekleşen soru cevap seansı ile birlikte etkinlik üç saat sürdü. Katılan şirketlerle ilgili daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Twentify: Twentify firması Bounty adlı platformları ile verilerin hızlı ve düşük ücretli şekilde toplanmasını sağlamaktadır. Bounty mobil uygulaması ile kullanıcılar, firmalar tarafından belirlenen kriterlere göre görevlerini yerine getirirler. Twentify 80’den fazla kurumsal firmaya (Coca Cola, Ülker, Denizbank) ve 100.000’den fazla kullanıcıya sahip olmanın yanı sıra, Kanada, Meksika, Ukrayna ve Güney Amerika gibi ülkelerde de hizmet vermektedir. Twentify, TRPE Venture Partners tarafından 1 milyon dolar yatırım almıştır.
www.twentify.com

Scotty: Kullanıcıları trafikte geçen süreden kurtarmak için kurulan, motorsiklet sürücülerini ve kullanıcıları aynı platformda yolculuk yapmak ya da yemek siparişi vermek üzere bir araya getiren uygulama bir yılda 100’e yakın çalışan ve 1000’lerce sürücünün dahil olduğu bir paylaşım zinciri haline geldi.
www.scotty.app/

Logiwa: Logiwa, her ölçekte yüzlerce firmanın hızlı ve verimli bir operasyon ile sipariş karşılamasını sağlayan, bulut tabanlı depo ve stok yönetimi yazılımıdır. Logiwa, işletmelerin depo yönetim ve sipariş karşılama süreçlerini daha iyi bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmanın yanı sıra hazır entegrasyon yapısı ile hayatı kolaylaştırmaktadır. E-ticaret platformları, kargo firmaları ve muhasebe sistemleri ile hazır entegrasyon ağı sayesinde müşterilerine dünya’nın en geniş entegrasyon ağını sunarak onları dünya’ya bağlıyor.
www.logiwa.com.tr/