Geri dön

Endeavor 57. Yerel Seçim Paneli ile 3 Yeni Ülke Adayı Belirlendi

12 Dec 2019 SEÇİM PANELLERİ

Endeavor Girişimci Seçim Süreci’nin önemli aşamalarından biri olan ve senede altı kez düzenlenen Yerel Seçim Paneli’nin 57.’si 12 Aralık Perşembe günü gerçekleşti. Yarım gün süren etkinlikte Cavit Habib, Emre Pekar, Ersan Ertürk, Selçuk Yorgancıoğlu ve Zeynep Dereli’den oluşan panelistler ile girişimci adayları, 45 dakikalık seanslar halinde görüşmeler gerçekleştirdi. Görüşmeler sonrası panelistler bir araya gelerek girişimcileri değerlendirdi ve adayların bir sonraki adıma geçerek Endeavor Ülke Adayı olup olamayacağına oy birliği ile karar verildi. Seçim süreci kuralları gereği, girişimcilerin ülke adayı olabilmesi için tüm panelistlerin olumlu oy kullanması gerekiyor.

57. Yerel Seçim Paneli’nin Ülke Adayları AlternaCX , Paym.es ve Thread In Motion oldu! Poyraz Özkan, Gürol Kurt (AlternaCX) Hasan Jabbarov, Sabrican Zaim, Şehlem Akbulut (Paym.es) Haluk Nişli ve Kadir Demircioğlu’yu (Thread In Motion) tebrik ederiz!

Ayrıca, değerli vakitlerini ayırdıkları için panelistlerimize teşekkür ederiz!

Ülke adayları hakkında daha fazla bilgi için:

Alterna CX:
Alterna CX “müşteri deneyimi ölçüm ve yönetimi” kategorisinde hizmet veren bir yazılım şirketidir. Alterna CX şirketlerin müşterilerine daha iyi deneyimler yaşatarak müşteri sadakatini ve gelirlerini artırmalarına yardımcı olmaktadır. Kurucularının müşteri deneyimi odaklı 35 yılı aşan birikimi doğrultusunda geliştirilen Alterna CX, yolculuk tasarlama, müşteri yolculuklarındaki deneyimleri gerçek zamanlı anket, metin analitiği ve stream data ile anlama, analiz etme ve öğrenme/aksiyon alma döngüsünü otomize ederek ürün ve müşteri deneyimi yöneticilerine katkı sağlar. Alterna CX ürünü Gartner tarafından yayınlanan müşterinin sesi yönetimi (voice of customer solutions) kategorisinde dünyadaki önde gelen 30 çözüm arasına giren ilk Türk şirketidir. 2015 yılında kurulan şirket 12 kişilik ekibiyle 4 ülkeden 18 müşteriye hizmet vermektedir.
www.alternacx.com

Paym.es:
Sosyal medya mecraları üzerinden satış yapan şirketlere Messenger uygulamalarıyla ödeme imkanı sağlayan fintek şirketi Paym.es, 15 kişilik ekibiyle Hasan Jabbarov, Şehlem Akbulut ve Sabrican Zaim tarafından kurulmuştur. Paym.es, sağladığı ödeme sisteminin yanı sıra kullanıcılarına akıllı telefonlarını saniyeler içinde pos makinesine çevirme fırsatı sağlıyor ve bütün süreçlerini yapay zeka teknolojisi ile destekliyor. Aylık %20’den fazla büyüme oranına sahip şirket, Slush’da Avrupa’nın en iyi 50 Startup şirketi arasında gösterilmiş ve ‘International Finance Awards’da En İnovatif Ödeme Çözümü ödülünü kazanmıştır.
www.paym.es

Thread in Motion:
Thread in Motion, (TIM) üretim, lojistik, depo yönetimi gibi alanlarda operasyonel verimliliği artıran çözümler sunan bir giyilebilir teknoloji platformudur. Şirket, IoT destekli giyilebilir teknoloji ürünleri ile bir yandan çalışanlar ve makineler arasındaki ilişkiyi dijitalleştirirken diğer yandan sunduğu yazılım platformuyla müşterilerine detaylı operasyon analizi imkanı sağlamaktadır. 2017 yılında kurulan ve 15 kişilik bir ekipten oluşan Thread in Motion; akıllı eldiven ürünü ile endüstriyel ortamlarda ergonomik, hızlı ve izlenebilir bir sistem kurmayı amaçlamış, müşteri portföyüne kısa sürede Mercedes-Benz, Renault, Honda gibi şirketleri dahil etmiştir.
www.threadinmotion.com