Geri dön

Endeavor “Corporate Startup Summit”‘ten Ödüllerle Döndü!

23 May 2017 ETKİNLİK

ndeavor Türkiye’nin destekçileri arasında olduğu Bizz Consulting tarafından Türkiye’de ilk defa organize edilen “Corporate Startup Summit” 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü Wyndham Otel Levent’te gerçekleşti.

Endeavor Türkiye, Özyeğin Üniversitesi ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu ile birlikte düzenlenen, Türk Telekom ana sponsorluğu ile Startup Dergisi ve Tamer Group yan sponsorluğunda Bizz Consulting tarafından Türkiye’de ilk defa organize edilen “Corporate Startup Summit” 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü Wyndham Otel Levent’te gerçekleşti.

Girişimcilik ekosisteminin büyümesini ve gelişmesini desteklemek amacıyla Avrupa Birliği tarafından Avrupa çapında düzenlenen “Corporate Startup Summit” Türkiye ayağını da gerçekleştirmiş oldu. “Startup Dostu Şirketler ve Startup Dünyasına Yön Veren 10 Lider” başlığı altında ödüllerin dağıtıldığı etkinliğe Endeavor ağı damga vurdu! Etkinlikte Endeavor Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli başta olmak üzere; Endeavor Yönetim Kurulu üyeleri Ali Koç, Nevzat Aydın, Özcan Tahincioğlu, Sina Afra; Endeavor Mentor ağından ise Hasan Aslanoba ödül aldı. Endeavor olarak Dernek Başkanımızı, üyelerimizi ve mentorlarımızı gönülden tebrik ediyoruz!