Geri dön

Endeavor, Kadınlar Günü Kampanyası #HerImpact’i Başlattı

11 Mar 2019 BASINDA ENDEAVOR ENTREPRENEURS (EE) ENDEAVOR GİRİŞİMCİSİ GLOBAL

Endeavor Global’in başlattığı, 30’dan fazla ülke ofisinin destek verdiği Kadınlar Günü kampanyası 8 Mart haftası boyunca Endeavor Girişimcileri’nden kadın rol modellerin hikayelerini paylaştı.

Endeavor Global’in başlattığı kampanyaya Global’den New York, Miami ve Lousville ofisleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Brezilya, Bulgaristan, İtalya, Kolombiya, Meksika, Nijerya, Türkiye ve Yunanistan gibi Endeavor ofisleri de katıldı. Kampanyaya katılan girişimcilerin yazılarını okumak için tıklayın.

Endeavor olarak herkesin yenilikçi bir fikir bulabileceğine, bu fikri ölçeklendirecek desteğe ulaşabileceğine ve sonraki jenerasyonlara ilham olabileceğine inanıyoruz. 8 Mart günü, bu inancı kadınlar için ikiye katlıyoruz. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!

Artık söz kadınlarda dedik ve Endeavor Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Özdemir’i, Endeavor Girişimi Armut’un kurucu ortağı Başak Taşpınar Değim’i ve Endeavor Girişimci Insider’ın kurucu ortağı Hande Çilingir’i dinledik.

‪Endeavor Türkiye ve Limak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Özdemir, holdingteki sorumluluklarının dışında Limak Vakfı’nın Türkiye’nin Mühendis Kızları projesi gibi geleceğin kadın mühendislerinin desteklendiği projelere önderlik ediyor.

Armut’un kurucu ortağı Başak Taşpınar Değim’in yazdığı blog’u okumak için tıklayın.

Insider’ın kurucu ortağı Hande Çilingir’in yazdığı blog’u okumak için tıklayın.