Geri dön

Endeavor’ın Yeni Podcast Serisi “Dönüm Noktası”, İlk Konuğu Başak Taşpınar Değim ile Başladı!

1 Apr 2019 BASINDA DÖNÜM NOKTASI ENDEAVOR GİRİŞİMCİSİ

Endeavor podcast serisi Dönüm Noktası, Endeavor Genel Sekreteri Aslı Kurul Türkmen’in moderatörlüğünde, geleceğe yön veren Türk girişimcileri NGN Türkiye sponsorluğunda Bahçeşehir Üniversitesi stüdyolarında ağırlıyor.

Girişimcilerin ScaleUp şirketlerini büyütürken yolculuklarını şekillendiren önemli anları ve kişileri konuştuğumuz seri, iki haftada bir yeni bir girişimciyi konuk edecek. Podcast serimizde, başarıya ulaşmış ScaleUp şirketlerin kurucularıyla samimi bir ortamda, girişimcilik yolunda önlerini açan karar anları kadar, engellere takıldıkları dönemleri de konuşuyor ve olgunlaşma aşamasındaki bir şirketin büyüme sancılarını ele alıyoruz. Her bölümde ayrıca “Kum Saati” ile girişimcilere ard arda sorduğumuz kelimelerin onlara ne ifade ettiğini öğreniyor ve bu şekilde girişimcilerin düşünce yapısını az da olsa anlayabilmeyi umuyoruz.

Başak Taşpınar Değim, ilk bölümümüzde bizle Armut’u hayata geçirmelerinden bu yana yaşadığı değişimleri paylaştı. Alibaba.com’un ilk yatırımcılarından aldığı öğütten kendi yatırımcılarıyla olan ilişki dinamiklerine, ekip kültürü oluşturmaktan eşiyle ortak olmanın getirdiklerine kadar her şeyi bu samimi sohbette konuştuk. 

Alibaba’nın Yatırımcısı Armut’un Kaderini Nasıl Değiştirdi?
Apple podcast‘ten, Spotify‘dan, Google‘dan dinlemek için tıklayın.
Websitesi’ni görüntülemek için tıklayın.