Geri dön

Endeavor Türkiye 44. Ülke Seçim Paneli gerçekleşti!

5 Oct 2017 BASINDA ETKİNLİK SEÇİM PANELLERİ

Endeavor Türkiye Girişimci Seçim Süreci dahilinde 44. Ülke Seçim Paneli 05 Ekim Perşembe günü gerçekleşti. Endeavor ofisinde gerçekleşen panelde Uluslararası Seçim Paneli’nde Türkiye’yi temsil edecek adaylar seçildi. Equity RT kurucusu Orkun Barın ile App Samurai kurucuları Emre Fadıllıoğlu ve Soner Şensoy’u tebrik ederiz. Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’ne Türkiye’den katılacak yeni aday şirketini belirlemek üzere düzenlenen yerel seçim paneline birbirinden değerli ve tecrübeli Endeavor Mentor Ağı Üyeleri katıldı. Bahadır Şamlı – ING Bank Türkiye CIO’su, Can Dedeoğlu – Abraaj Group Türkiye Managing Director’u, Hamit Hamutçu – Analytics & Smartcon Kurucusu, Kayrıl Karabeyoğlu – DGSK Private Equity CEO’su, Ömer Ünsal – Odin Financial Advisors Managing Director’u ile Yatırımcı ve Mentor Serdar Urçar’dan oluşan panelde önümüzdeki dönemde gerçekleşecek Endeavor Uluslararası Seçim Panelleri’nde Türkiye’yi temsil edecek adaylar seçildi.

EquityRT hakkında:
EquityRT, kapsamlı bir piyasa analiz platformudur. Rasyonet Yazılım’ın 17 yıllık tecrübesi ile hayata geçen uygulama global piyasalar hakkında kapsamlı raporlama ve analiz araçları sunmaktadır. Banka, aracı kurum, emeklilik fonları gibi firmalara servis veren girişim HSBC, ING Bank, Allianz ve Merill Lynch gibi 100’den fazla kurum içinde kullanılmaktadır. Amiral ürünü dışında emeklilik, yatırım fonları ve bonolar üzerine farklı platformlar sunan EquityRT sektörde 1500’den fazla profesyonel tarafından kullanılmaktadır. Türkiye dışında Romanya, Polonya ve Rusya başta olmak üzere bir çok ülkede kullanılan platformun müşteri sadakat oranı %97’dir ve %3 lük kısmını Lehmann Brothers gibi artık faal olmayan kurumlar oluşturmaktadır.

App Samurai hakkında:
App Samurai start-up’lara ve hızlı büyüme hedefi olan şirketlere aplikasyonları için mobil pazarlama araçlarının kullanımını kolaylaştıran bir platform sunmaktadır. Bu platform üzerinden aplikasyon sahipleri kaliteli yükleme ve yükleme rakamlarında hızlı büyüme gerçekleştirebilmekteler. Kullanımı kolay olan bu platform, şirketlere kampanya yaratma, yönetme ve ölçümleme olanakları sunuyor. Performans pazarlaması yapanlar ve applikasyon geliştiriciler farklı mobil reklam kampanyaları yaratıp, applikasyon yükleme başarısını takip edip, applikasyon içi gerçekleşen aktiviteleri gözlemleyebiliyor. App Samurai hem aplikasyonu olan şirketlere hem girişimcilere hitap ediyor, ve şu anda 100’den fazla ülkede 70 müşterisi var ve 22 kişilik bir takımla operasyonlarını sürdürüyor. App Samurai’nin şu anda İstanbul, Ankara ve Amerika’da ofisleri var ve satış takımını büyütmeyi planlıyor.