Geri dön

Girişimciler için, Girişimcilik Üzerine, Girişimciler Tarafından Verilen Bir Ödül: Lindas

15 Nov 2019 #ONEENDEAVOR ENDEAVOR ENTREPRENEURS (EE) ENDEAVOR GİRİŞİMCİSİ GİRİŞİMCİLİK GLOBAL

21 Kasım’da New York’ta gerçekleşecek Global Gala’da ilk kez bu yıl verilecek bir ödül olan Lindas, büyük düşünerek ölçeklendirilebilen iş kuran, gelecek nesillere ilham olarak ekosisteme maddi ve manevi destek sağlayan, istihdam yaratan çizginin dışındaki Endeavor Girişimcileri’ne dikkat çekiyor. Yönetim Kurulu Üyeleri, mentörler, Endeavor ekip üyeleri ve diğer Endeavor Girişimcileri tarafından oylanan 100’den fazla aday arasından yalnızca dört girişimciye verilen ödülün sahiplerinden birisinin Yemeksepeti kurucu ortağı Nevzat Aydın olması bizim için ayrı bir gurur!

Endeavor Ağı tarafından, 20 ülkeden 100’den fazla Endeavor Girişimcisi, şirketlerini büyütürken diğer girişimcilere ilham olma, mentörlük yapma ve yerel ekosisteme katkılarının hikayeleriyle aday olarak gösterildi. Örnek girişimcilik ruhunu öne çıkartmayı hedefleyen Lindas, girişimciler için, girişimcilik üzerine, girişimciler tarafından verilen bir ödül.

21 Kasım’da Spring Studios’ta gerçekleşecek Global Gala’da ödül alacak diğer üç girişimci ASTI kurucusu Veronica Pascual Boe, Globant kurucu ortağı Guibert Englebienne ve Mercado Libre kurucu ortağı Marcos Galperin olacak.