Tüm Girişimcilerimiz

Selçuk Atlı

Kurucu Ortak

Hakkında

Bunch:

Çoklu oyuncu uygulaması olan Bunch, oyuncuların kolay bir şekilde arkadaşlarıyla en sevdikleri oyunları oynarlarken görüntülü sohbet edebilmelerine imkan sağlar. Aynı zamanda yazılımcılar oyunları Bunch’a entegre edebilirler. Selçuk Atlı, Jason Liang ve Jordan Howlett tarafından kurulmuş olan şirket, General Catalyst, LVP gibi dünyaca ünlü yatırımcılar ve Electronic Arts, Take-Two Interactive Software Inc., Ubisoft, Krafton, Supercell, Riot, Miniclip, Mixi ve COLOPL gibi öncü oyun şirketleri tarafından yatırım almıştır.

Selçuk Atlı:

Kullanıcıların görüntülü sohbet üzerinden sevdikleri oyunları arkadaşlarıyla beraber oynamalarını sağlayan bir uygulama olan Bunch – 2017 yılında Selçuk Atli, Jason Liang ve Jordan Howlett tarafından kuruldu. New York tabanlı bir şirket olan Bunch – General Catalyst, London Venture Partners, Betaworks gibi yatırımcıların yanı sıra Electronic Arts, Supercell, Riot Games, Ubisoft ve Take 2 Interactive gibi oyun şirketlerinden 28 milyon doların üzerinde yatırım aldı. Selçuk Atlı, Bunch öncesinde Metric Collective tarafından satın alınan ve YCombinator tarafından destekli bir şirket olan Boostable’ı, ve onun öncesinde de Rakuten tarafından satın alınan SocialWire’ı kurdu.

About Bunch:

Bunch is the party app for multiplayer games. It’s the easiest way for players to connect with friends over video chat, and jump into their favorite games. Developers can also integrate Bunch into their own games to let players party up with friends and play together. Bunch is co-founded by Selcuk Atli, Jason Liang, and Jordan Howlett. The company is funded by top investors like General Catalyst, LVP and leading game companies including Electronic Arts, Take-Two Interactive Software, Inc., Ubisoft, Krafton, Supercell, Riot, Miniclip, Mixi and COLOPL.

About Selçuk Atlı:

Bunch is a party app that lets people play their favorite games with friends over video chat. Bunch was founded in 2017 by Selcuk Atli, Jason Liang and Jordan Howlett. Based in New York City, Bunch raised over $28M from top investors like General Catalyst, London Venture Partners and Betaworks; along-side some of the largest video game companies including Electronic Arts, Supercell, Riot Games, Ubisoft, Take 2 Interactive and more. Prior to Bunch, Selcuk Atli founded Boostable, a YCombinator backed company that was acquired by Metric Collective; and before that he founded SocialWire which was acquired by Rakuten.