Tüm Girişimcilerimiz

Kaan Günay, Onur Kardeşler

Kurucu Ortaklar

Hakkında

Firefly
Uber, Lyft ve taksi sürücülerinin araçlarının üzerine yerleştirdikleri ekranlarla, markalara lokasyon bazlı dijital reklam imkanı sunarak, markaların müşterilerine doğru yerde ve doğru zamanda ulaşmasını sağlayan Firefly, 2017 yılında Kaan Günay ve Onur Kardeşler tarafından kuruldu. Firefly teknoljisi ile markalara dinamik içerik, ölçümleme, yatırım getirisi hesaplama gibi bir çok özellik sunarken, sürücüler içinde ek gelir kanalı yaratıyor. Şimdiye kadar Google Ventures, Industry Ventures ve NfX gibi yatırımcılarından yatırım alan Firefly, 120 kişilik takımı ile Amerika’da 6 şehirde hizmet veriyor.

Kaan Günay
Brown Üniversitesi’nde, Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Stanford Üniversitesi’nden MBA diploması aldı. Amerika’da hedge fund’larda birkaç sene çalıştıktan sonra Firefly’ı 2017 senesinde Onur Kardeşler ile kurdu.

Onur Kardeşler
Koç Üniversitesi,Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. INSEAD’dan MBA diploması aldı. Girişimcilik hayatına Londra’da kurduğu teknoloji şirketi ile başladı. Silikon Vadisi’nde çeşitli teknoloji şirketlerinde Ürün Yöneticisi pozisyonunda çalıştı. Firefly’ı Kaan Günay ile 2017 senesinde kurdu.