Tüm Girişimcilerimiz

Ahmet Onur, Civan Batuhan Orhan

Kurucu Ortaklar

Hakkında

21. yüzyılın taze bakış açısı “Çalışırken de hayatı doya doya yaşamak” anlayışından doğan; Türkiye’de yatırımcıları, startup’ları, freelancerları, butik ve kurumsal şirketleri aynı çatı altında buluşturan Kolektif House, yeni nesil paylaşımlı ofis konseptine bakış açısını değiştiriyor.

‘Birlikten kuvvet doğar’ felsefesiyle yaratıcı, verimli, sosyal, ekonomik ve paylaşımlı çalışma alanları tasarlayarak, Türkiye’nin girişimcilik ekosistemine ev sahipliği yapan genç ve dinamik marka Kolektif House, Şişhane’deki tarihi Nejat Eczacıbaşı Binası ve Levent’teki eski Philips fabrikası olmak üzere iki farklı adreste, yaklaşık 1500 üyesiyle toplamda 6000 metrekarede konumlanıyor. Ağustos’ta Maslak 42’de açılacak yeni lokasyonu ile de bu rakamı ikiye katlamaya hazırlanıyor.

Çalıştığımız alanların hayatlarımıza anlam katması ve içinde üreten herkesin zamanla ailenin bir parçası haline dönüşüp, ortak başarıyı daha yükseğe taşıması gerektiğine inanan Kolektif House, işini sevgiyle yapan herkes için tasarlandı.