Tüm Girişimcilerimiz

Oğuz Küçükbarak

Kurucu

Hakkında

ODC Business Solutions özellikle yazılım konusunda uzmanlaşmış global bir teknoloji firmasıdır. Omnichannel pazarlama konusundaki deneyimi ile müşterilerinin kitleleriyle daha etkin dijital pazarlama iletişimleri kurmalarını sağlayan ODC, verimliliği performansla bütünleştiren bir ürün portföyüne sahiptir.
2005 yılında kurulan ODC Business Solutions dünya çapındaki 6 ofisi ve deneyimli kadrosuyla yazılım teknolojileri alanında yeni ürünler üretmeye devam ediyor. ODC Business Solutions küresel olarak 2000’i aşkın kuruma hizmet sunuyor. Kendi yazılımlarının üretmenin gücüyle hızlı ve efektif çözümler oluşturabilen ODC Business Solutions, müşterileriyle uzun soluklu ilişkiler kuran bir marka olarak tanınıyor.
ODC Business Solutions yerel ve küresel olarak öncü teknoloji firmalarıyla da işbirlikleri sürdürüyor. Yazılım dünyasında Microsoft’un altın iş ortağı ve CSP’si (Bulut Hizmeti Sunucusu) olan ODC teknoloji devi tarafından 2012’de Microsoft ISV İş Ortağı ve 2014’de Microsoft Özel Çözümler Geliştirme İş Ortağı seçildi. ODC, 2015 yılında ise Türkiye’de Microsoft’un iş ortaklığı açısından en değerli ödülü olan “Yılın Ülke İş Ortağı” ödülüne layık görüldü.
ODC Business Solutions Türkiye’deki tüm öncü telekomünikasyon firmalarıyla iş ortaklığı yapıyor. Bu isimler arasında Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone geliyor.
ODC Business Solutions Deloitte tarafından EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Africa) bölgesinde en hızlı büyüyen teknoloji teknoloji firmaları arasında gösterildi. Ayrıca Türkiye’de yine Deloitte’un En Hızlı Büyüyen 50 teknoloji firmaları listesine üstüste 5 kez girdi. Türkiye’deki en önde gelen bilişim firmalarının yer aldığı Bilişim 500 listesinde de istikrarını koruyan ODC Business Solutions, ayrıca Avrupa’da iş dünyasının prestijli ödüllerinden European Business Awards’un sahibi de oldu.