Tüm Girişimcilerimiz

Öner Çelebi

Kurucu

Hakkında

İşletmenizin ihtiyacı olan teknik hizmetlerin tamamını karşılayabilen Türkiye’nin ilk ve tek firması Proasist Teknik Hizmetler, 2010 yılında sektörde yerini almıştır. Türkiye’nin bir çok bölgesinde mağaza, restaurant, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane ve lojistik merkezlerine bakım ve servis hizmetleri vermektedir.

Sektörünün öncüsü firmalar ile kesintisiz çalışmaya devam ederek hizmet ağını hızla büyütmektedir. İşletmelerin sabit kıymet yönetimi ile ilgili tüm işletme, bakım ve onarım hizmetlerinin tamamını, en optimum koşullarda katma değer yaratacak çalışma yöntemleri ile müşterilerine emre amade çalışmayı ilke olarak benimsemiştir. Merkezi İstanbul’da olan Proasist, Trakya, Bursa, Ankara ve İzmir’de mobil ekipleri ve tüm Türkiye’de çözüm ortakları ile hizmet vermektedir. Tüm Türkiye’de toplam 7.500 hizmet noktasına ulaşmayı kısa sürede başarmıştır.

Tüm hizmet üretim ve yönetim süreçlerinde ISO 9001 Kalite Yönetim Standartlarını ve İş Güvenliği Tüzük ve Yönetmeliklerinin standartlarını etkin bir şekilde uygulayarak müşterilerine güvenli hizmet vermeyi kendine prensip edinmiş, uzman kadrolarla çalışmaktadır. Enerji verimliliği ve tasarrufu başta olmak üzere, tüm işletme maliyetlerini azaltarak %100 müşteri memnuniyeti, Proasist’in ilk hedefidir. Operasyonel yönetimini, günümüzün en modern alt yapı, donanımı ve bilgisayarlı bakım yönetim sistemi ile sağlamaktadır.