Geri dön

İK Yönetimine Odaklanan TalentTalks Etkinlik Serisi Başladı!

9 Apr 2019 ETKİNLİK

Endeavor Türkiye Talentmelon iş birliğiyle scaleup şirketlerinin İnsan Kaynakları Yönetimini konuştuğumuz TalentTalks etkinlik serisinin ilki Kolektif House ev sahipliğinde 8 Nisan 2019 Pazartesi günü gerçekleşti.

Endeavor ve TalentMelon ortaklığında başlatılan TalentTalks, girişimlerin İK odaklı sorunlarını tartışmak ve çözüm yolları geliştirmek amacıyla şirket kurucuları, liderleri ve insan kaynakları profesyonellerini bir araya getirmeyi hedefliyor. TalentTalks etkinlik serisinin ilkinde, açılış konuşmasını Talentmelon kurucusu Sure Köse yaptı.

Etkinliğin devamında, Endeavor Genel Sekreteri Aslı Kurul Türkmen moderasyonunda düzenlenen ilk panelin konukları iyzico kurucu ortağı Barbaros Özbugutu, Ürün Müdürü Melis Aras ve Kanal Yöneticisi Demet Uygun’du. Sure Köse Ulutaş’ın moderasyonundaki ikinci panelin konukları ise Binnaz ve Falaaddin‘in kurucu ortakları Kaya Diker ile Sertaç Taşdelen oldu. Son panel, yine Aslı Kurul Türkmen moderasyonunda Modanisa İK Yöneticisi Sevla Serbest’i ağırladı.