Geri dön

Insider Önderliğinde Başlatılan Startup Ekosistem Ormanı Yeşermeye Hazır!

15 Nov 2019 ENDEAVOR GİRİŞİMCİSİ

Insider’in her bir çalışanı için ağaç dikerek başlattığı ve daha sonrasında Getir ve iyzico’yu da bu harekete dahil ederek büyüttüğü TEMA’ya destek projesi “Startup Ecosystem Forest Challenge” 27 girişime ulaşarak 6500+ ağaç dikilmesine vesile oldu.

Türkiye girişimleri bir kere daha sadece dünyaya sundukları teknolojilerle değil, aynı zamanda yarattıkları farkındalıkla, dünyaya gösterdikleri özenle etkilerinin ne kadar büyük olduğunu kanıtladılar.

TEMA tarafından İzmir yangınından sonra yapılan çağrıya sessiz kalmayan girişimler, birbirlerine meydan okuyarak başlattıkları ağaç dikme çağrısını gerçek bir ormana dönüştürdüler. TEMA’nın da desteğiyle beraber ağaçlandırılacak olan alana “Startup Ekosistemi Ormanı” adı verilerek girişimcilerimiz sanal dünyada yarattıkları ekosistemi, doğaya da sunma ayrıcalığı yakalayacaklar.

Aldığımız her nefesin geleceğimize bir yatırım, yanan her ağacın geleceğimizden kopan bir parça olduğunun farkında olan Türkiye girişimlerimizin başlattığı bu hareketi alkışlarla izlemeye ve bize verdikleri ilham için onlara teşekkür etmeye devam ediyoruz.

Startup Ekosistem Ormanı’na destek olan girişimlerden biri olmak istiyorsanız da, IBAN numarasına bağışınızı yaparak sizler de katkıda bulunabilirsiniz ve geleceğimizin derin bir nefes almasını sağlayabilirsiniz.

IBAN : TR56 0006 4000 0011 0351 2077 74

Açıklama : Startup Ecosystem Hatıra Ormanı

Gönderilecek Hesap Adı : TEMA, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

Şimdiye kadar Getir, iyzico, Sovos Foriba, Mutlubiev, Scotty, Onedio, Kolektif House, YGA, Twin Science & Robotics, Piri Guide, Poi Labs Temiz Yaratıcı Teknolojiler, Reengen, Quant, Workinton, Inveon, Webrazzi, 500 Startups, 212 Capital, Finedine, Collective Sparks, Omma Sign, Airsqreen, Mall IQ, Smart Message, Kolay IK ormana dahil oldu.

Webrazzi’de yayımlanan Challenge haberimizi incelemek için tıklayın!