Geri dön

Insider’dan Şubat Haberleri

14 Feb 2020 BASINDA ENDEAVOR ENTREPRENEURS (EE) ENDEAVOR GİRİŞİMCİSİ

Akinon, Insider’ın Growth Management Platform’uyla (GMP) tam uyumlu şekilde çalışacak!

Türkiye’nin önde gelen teknoloji girişimlerinden Insider ve Akinon, son dönemin en önemli stratejik işbirliklerinden birine imza attı. Ocak ayı içinde imzalanan anlaşma, Akinon platformundaki tüm markaların Insider GMP’i hem anında hem de kolaylıkla kullanabilmesini sağlayacak. Akinon’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Tolga Tatari, “2020’de markaların bizim platform ile kazandıkları cironun 2 milyar TL’yi geçmesini hedefliyoruz. Bu hedefe koşarken de en büyük yardımcılarımızdan biri hiç şüphesiz Insider GMP olacak” diye belirtti.

Insider Mobil Platformu ile Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor! 

Insider birlikte çalıştığı 600’den fazla global partnerinin desteğiyle iş yazılımları ve teknolojilerini karşılaştıran G2Crowd platformunda yine mobil lider seçildi. Son 12 çeyrekte kazandığı farklı ünvanlar ile liderliği elden bırakmayan Insider  farklı sektördeki müşterilerinden 5 üzerinden 4.7 toplamayı başardı. Endeavor girişimcisi, Insider kurucu ortağı ve CEO’su Hande Çilingir mobil platformlarını partnerlerinden aldıkları geri bildirimler ile daima geliştirmenin en büyük önceliklerinden olduğunu belirtti.

Aşağıda Insider’ın kazandığı ünvanlardan birkaçını görebilirsiniz:

En İyi Sonuç, En İyi Destek, En iyi Partner İlişkisi, En İyi Beklentiyi Karşılayan, En İyi Yatırım Getirisi Tahmini, En Kolay İş Yürüten Partner