Geri dön

Kolektif House Endeavor Girişimci Şirketi Seçildi!

29 Jun 2018 BASINDA ENDEAVOR ENTREPRENEURS (EE) ENDEAVOR GİRİŞİMCİSİ GİRİŞİMCİLİK GLOBAL

27-29 Haziran tarihleri arasında Endeavor İtalya’nın ev sahipliğinde Milano’da gerçekleşen  80. Uluslararası Seçim Paneli’nde (USP), 15 ülkeden 22 firmaya liderlik eden 40 girişimci “Endeavor Girişimcisi” seçildi. Bu panel sonucu ile Endeavor şu anda dünya çapında 33 farklı büyüyen pazarda 1.059 şirketten 1,698 girişimciyi desteklemektedir. Endeavor Türkiye ülke adayı Kolektif House’un da Endeavor Girişimci Şirketleri arasına katıldığı panelde tüm dünyadan seçilen girişimcileri incelemek için tıklayın.

Oskar Miel (Rakuten Capital), Luis Lora (Allen & Company), Diego Piacentini (İtalyan hükümeti) ve Fabio Cannavale (lastminute.com) gibi dünyanın önde gelen iş liderleri ve yatırımcıları etkinlikte panelist olarak görev aldılar. Panelistler, Endeavor’ın geniş yönetim kurulu üyeleri, danışmanları ve destekçilerinden oluşan ağından seçildi.

ISP’de, panelistler girişimci adaylarının işleriyle ilgili görüşmelerde buluyor, onları yüksek etkili büyüme potansiyeline göre değerlendiriyor ve Endeavor Girişimcileri olmak için hangi adayların seçilmesi gerektiğine karar veriyor. ISP, kendini girişimcilik ekosistemini geliştirmeye adamış yenilikçi ve azimli (driven) girişimcileri tanımlamak için çok aşamalı bir seçim sürecinin sonucudur. Endeavor Girişimcisi olarak seçilen kişiler, kapsamlı özelleştirilmiş hizmetlere erişirler. Bunlar arasında kilit ihtiyaçlarını belirlemekte kendilerine yardımcı olacak, Fortune 500 Danışman firmalarından yerli ve uluslararası iş dünyası mentörleri ve gönüllüleri ile onları tanıştırmak da var.

Endeavor Girişimcileri, yüz binlerce iş yaratma, milyarlarca dolar gelir elde etme ve kendi ülkelerinde sürdürülebilir büyüme modelleri oluşturma konusunda önemli bir geçmişe sahiptir. Endeavor Kurucusu ve CEO’su Linda Rottenberg Uluslararası Seçim Paneli ile ilgili olarak: “USP, Endeavor’un modelinin kalbidir ve Endeavor’un modelinin son 20 yılda sürekli olarak aynı kalan tek parçasıdır. Endeavor ağının büyüsünün gerçekleştiği yerdir… Deneyimli, dünya çapındaki panelistlerden tutun, bugüne kadar bir Endeavor seçim masasında en fazla sayıda girişimciyi toplamaya kadar, Milan USP dünyanın dört bir yanındaki girişimciliğin en üst düzey yeteneklerini bir araya getirdi. Böylesine harika bir etkinlik için Endeavor İtalya takımına tebrikler ve en yeni Endeavor Girişimcileri, hepiniz hoş geldiniz! ”

Türkiye’den seçilen girişimcimiz Kolektif House ile ilgili daha fazla bilgiyi aşağıda edinebilirsiniz.

Kolektif House
Ahmet Onur & Civan Batuhan Orhan

Kolektif House, çalışmak, öğrenmek ve networking için daha akıllıca bir seçeneği 1.300’den fazla üyesi için oluşturduğu çalışma alanlarıyla ve bu alanlarda gerçekleştirilen birbirinden farklı etkinlikler ve eğitim programlarıyla sağlıyor. Kolektif House’un İstanbul’daki üç ortak çalışma alanı, merkezi konumlarda yer alıyor ve modern tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Esnek üyelik paketleri ile Kolektif House, serbest çalışanlardan kurumsal şirketlere kadar geniş bir yelpazede kiracıyı kendine çekmiş, ilham verici ve etkileyici insanlardan güçlü ve çeşitliliği bol olan bir topluluk yaratmıştır.