Geri dön

ODC Business Solutions Global Eksende Hız Kesmiyor!

8 Dec 2017 BASINDA ENDEAVOR ENTREPRENEURS (EE) ENDEAVOR GİRİŞİMCİSİ

ODC Business Solutions Ukrayna, Romanya ve Bahreyn’de düzenlenen etkinliklerde özellikle omnichannel pazarlama konusundaki çalışmalarını geniş bir kitleye ulaştırma şansını yakaladı. İlgi çeken sunumlarla değişik coğrafyalarda ülkemizin teknoloji konusundaki rekabet gücünü de ortaya koyan ODC, dünya yatırımcı pazarının gözünü Türkiye’ye çevirmesine katkıda sağlayacak aktiviteler gerçekleştiriyor. ODC tüm yıl boyunca çeşitli ülkelerde sürdürdüğü global çalışmalarına sonbahar aylarındaki etkisi güçlü etkinlikleri de ekledi.

2 Kasım’da Microsoft Ukrayna’nın Digital Evolution isimli etkinliğinde sahne alan ODC, omnichannel pazarlamanın perakende sektörüne kattığı değeri bölgenin önde gelen firmalarının temsilcilerine başarıyla aktardı.  ODC’nin bir sonraki durağı ise Romanya oldu.

ODC, 6 Kasım’da Microsoft Romanya’nın büyük bir özenle hazırladığı ve bin kişiyi aşkın bir kitlenin izlediği Digital Summit etkinliğinde ilgi çeken bir sunum ile yeni pazarlama teknolojilerinin müşterilerle olan bağları nasıl güçlendirdiğini anlattı. Bükreş’in en prestijli tarihi mekanlarından Ulusal Tiyatro Binası’nda (National Theatre Bucharest) gerçekleşen etkinliğe Türkiye’den katılan tek firma ODC Business Solutions oldu. Aynı zamanda Microsoft altın iş ortağı olan ODC, teknolojinin devinin global etkinliklerine değer katan Türk firmalarının başında geliyor.

ODC son olarak çok farklı bir coğrafyada bu kez Bahreyn’de finans ve bankacılık sektörlerine yönelik bir etkinliğe imza attı. 27 Kasım’da “Efficient Omnichannel in Finance and Banking” ismiyle gerçekleşen etkinlikte ODC, bölgenin önemli finans kurumlarını ağırladı. Özellikle pazarlama otomasyonu, chatbot ve müşteri tercih yönetimi gibi son dönemin en ilgi çeken teknoloji başlıklarına yönelik ürün ve hizmetlerini ayrıntılarıyla konuklarına sunan ODC, konuk konuşmacı olarak da Microsoft’un bölgede en tanınan isimlerinden Körfez Kurumsal Satış Direktörü Haider Salloum’a yer verdi. Salloum’un finans sektöründe dijital dönüşümü anlatan sunumu ilgiyle izlendi. ODC yıl boyunca yavaşlamayan küresel etkinlik temposunu Aralıkta planlanan Kazakistan ve Tunus etkinlikleriyle devam ettirmeyi planlıyor, Türk girişimcilerin başarısını yeni coğrafyalara taşımaya hazırlanıyor.