Geri dön

Geleneksel “Endeavor Sonbahar Buluşması” Gerçekleşti!

26 Sep 2018 ENDEAVOR ON BOARD ETKİNLİK

Endeavor Türkiye’nin geleneksel olarak Endeavor Yönetim Kurulu, üyeleri, mentör ağı ve girişimcilerini bir araya getirdiği ‘Endeavor On Board‘ Sonbahar Buluşması 25 Eylül Salı günü Assembly Buildings’de gercekleşti. Etkinlik networking ile başlayıp Endeavor Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli, Genel Sekreteri Aslı Kurul Türkmen ve Yönetim Kurulu Üyesi İlker Koçer‘in hoşgeldiniz konuşmaları ile devam etti.

Ağustos ayında Assembly Buildings’e taşınan Endeavor’ın mekandaki ilk resmi etkinliğinin açılışını yapan Aslı Kurul Türkmen, ardından sözü Emre Kurttepeli’ye devretti. Globalleşmenin önemini vurgulayan Kurttepeli: “İki sene önce ‘Zaman yurt dışına açılma zamanı’ demiştik. Şimdi ne kadar haklı olduğumuzu bir kere daha görüyorum. Yurt dışına açılmış olan, global iş yapan şirketlerin ekonomiye kattığı değer çok açık.” diyerek Endeavor Girişimci Şirketi Insider’a ve Kurucu Ortakları’ndan Hande Çilingir’in başarısına dikkat çekti. Insider şu an 18 ülkede faaliyet gösteriyor.

Etkinliğin sponsoru Oracle İş Ortakları Kıdemli Müdürü İlker Koçer: “Bugün iki kimliğimle buradayım. Bir tanesi Endeavor Yönetim Kurulu Üyesi, bir diğeri de Oracle kimliğim. Endeavor’da bu zamana kadar 150’ye yakın şirkete metörlük yaptım, 4-5 Uluslararası Seçim Paneli’ne katıldım. Henüz burada yeni mentör ağına katılmış olanlar varsa yaşayacağınız en iyi tecrübelerden birisi olduğunu söyleyebilirim. Ben, bir şirket Endeavor Girişimcisi seçildikten sonra onunla yapacağım toplantıları iple çekiyorum. Beni genç tutan ve besleyen bir yer.” sözleriyle Endeavor deneyimini katılımcılarla paylaştı.