Hızlandırma Programları

AccelerateX

Girişimleri için en doğru desteği almak isteyen kuruculara yönelik Growth Program: AccelerateX, Google Türkiye ve Endeavor Türkiye tarafından geliştirildi. Growth Program: AccelerateX, büyüyen girişimlere özel olarak tasarlanan içeriklere ve büyüme konusunda uzman mentor ağına 3 aylık yoğun bir atölye ile erişim sağlıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Boost the Future

Endeavor Türkiye’nin Akbank iş ortaklığında 2018 yılından beri yürüttüğü StartUpCampus Programı, güçlenen içerik ve mentor ağıyla “Boost the Future” olarak yoluna devam ediyor. Startuplar, 10 haftalık online bir programla, işlerini ölçeklendirerek büyütme yolunda destekleniyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

PharmUp

Sanofi ile gerçekleştirilen PharmUp, sağlık sektörüne yönelik çözümler geliştiren veya geliştirebilecek olan farklı alan ve sektörlerdeki girişimcileri aynı çatı altında buluşturuyor. Girişimciler, program süresince sağlanan atölye ve özel mentorluk destekleriyle girişimlerini bir sonraki aşamaya taşırken Sanofi’yle yoğun bir çalışma programında bir araya geliyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Scale Effect

Scale Effect, Türkiye ve MENA merkezli Scale-up şirketlerinin 6 aylık bir hızlandırma programı aracılığıyla bölgedeki hedef ülkelere pazara girmelerini ve/veya hızlandırmalarını sağlayan bir pazara giriş ve hızlandırma programıdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Vitrin 2.0

Vodafone iş ortaklığında yürütülen Vitrin Programı, 8 haftalık bir hızlandırma programı ile odak sekördeki girişimleri ölçeklendirerek büyüme ve Vodafone ile iş birliği geliştirme yolunda destekliyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Ekosistem Çalışmaları

CaseCampus Bootcamp Live

CaseCampus Programı, Akbank partnerliğinde girişimcilikle ilgilenen gençleri 5 yılı aşkın süredir destekliyor. Katılımcılar program süresince, girişimcilik ve inovasyon atölyelerine, Türkiye’nin önde gelen girişimcileri ve yatırımcıları ile panel ve networking seanslarına ve girişimcilik vaka çalışmalarına katılıyor. Programın 600’e yakın mezunu bulunuyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

ScaleUp Summit

ScaleUp Summit’te, İstanbul, Ankara ve İzmir’de, büyüme aşamasındaki başarılı şirketlerin kurucuları ve yatırımcıları ağırlanıyor, yatırım alma süreçleri, yetenek yönetimi ve kültür, strateji oluşturma, finans yönetimi gibi konular tartışılıyor ve katılımcılar için bir networking ve paylaşım ortamı yaratılması hedefleniyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Innovation Showcase

Endeavor Girişimcisi seçilmiş veya Endeavor Seçim Süreci’nde olan girişimcileri kurumsal şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak, potansiyel iş birlikleri geliştirmek amacıyla, Innovation Showcase etkinliklerinde bir araya getiriyoruz.

 

Endeavor on Board

Endeavor Üyeleri ve Girişimcileri’ne özel düzenlenen “Endeavor on Board” buluşmaları, Endeavor Ağı’nı bir araya getirirken, aynı zamanda işbirliği ve networking fırsatları yaratmayı amaçlıyor ve her buluşma, farklı bir temada kurgulanıyor.