CaseCampus Programı

AKBANK ana sponsorluğunda CaseCampus Uygulamalı Girişimcilik Programında Endeavor Ağı’nda yer alan her biri önemli başarılara imza atmış Türk girişimciler, bugüne kadar yaşadıkları süreçteki zorlukları, başarıları ve mücadeleleri genç girişimci adaylarıyla paylaşıyor. Usta girişimcilerin tüm öyküleri yazılı vaka çalışmaları ve videolu anlatımlarla online bir platformda canlı forum tartışmalarıyla birlikte sunuluyor. Böylece, yaşanmış girişimcilik öyküleri hakkında yeni girişimci adayları riske girmeden kapsamlı bir deneyim kazanabiliyor. Ayrıca programında mezunlara Talent Campus, Mentor Campus ve My Campus gibi çalışmalarla mentorluk desteği, satj ve iş fırsatları sağlanıyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

iyi-yatirim-logo

iyiYatırım Programı

Bu programla Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen yatırımcılarını, girişimcilerini, akademisyenleri ve üst düzey yöneticilerini bir araya getiriyoruz. Melek Yatırımcı olmakla ilgilenen kişiler ile yatırım arayan girişimcileri buluşturarak hem konu hakkında eğitimler düzenliyor hem de yatırım fırsatları oluşturuyoruz. İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) katkılarıyla bugüne kadar toplamda dört kez gerçekleştirdiğimiz eğitimde Melek yatırımcılığın iyi uygulamalarını paylaşırken, yeni yatırımcıların deneyimli yatırımcıların tecrübelerinden faydalanmasını sağlıyoruz. En önemlisi mevcut melek yatırımcıları bir araya getirerek melek yatırımcılık ekosistemini tartışarak şekillendiriyoruz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

 

iyi-girisim

iyiGirişim Programı

Genç girişimcilere yönelik hazırlanan iyiGirişim Programı’nın amacı Yarının Büyük İşletmelerine (YABİ’lere) destek olmak ve büyüme süreçlerine ivme kazandırmaktır. Farklı sektörlerden girişimcileri AR-GE, perakende, ikinci nesil girişimcilik gibi konularda atölyeler hazırlayıp konu uzmanlarını, mentorları, yatırımcıları ve fıkır önderlerini bir araya getiriyoruz. Ağı’mıza sağladığımız faydanın yanında ekibimiz ayrıca atölyelerin sonuçlarını özetleyip Endeavor süreci için verimli çalışmalar hazırlıyoruz.

 

endeavor-investor-network

Investor Trek Platformu

Endeavor’ın dünya çapında gerçekleştirdiği Investor Network uluslararası yatırımcıları ve etkin girişimcileri buluşturuyor. İki yılda bir Türkiye’de gerçekleştirilen etkinlik, genel anlamda, yatırım odağını Türkiye’ye henüz çevirmemiş yabancı yatırımcılara Türkiye’nin yatırım yapılması gereken sıcak bir pazar olduğunu anlatıyor, Türkiye’nin makro-ekonomisi, girişimcilik ekosistemi ve bölgede yapılmış yatırımlar konuşuluyor.

Detaylı bilgi için tıklayın.

 

uye-girisimci-bulusmasi

Üye-Girişimci Buluşmaları

Endeavor Türkiye Mentor Ağı, girişimcilerin ve girişimcilik ekosistemindeki üst düzey yöneticilerin bir araya geldikleri buluşma dizileridir.