Geri dön

ScaleUp Programı Girişimcileri “Finans” için Bir Araya Geldi

8 Jan 2020 BASINDA ETKİNLİK GİRİŞİMCİLİK SCALEUP PROGRAMI

Endeavor Türkiye’nin, İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) desteği, İstanbul Valiliği ve Bahçeşehir Üniversitesi ortaklığı ve P&G Türkiye iş birliğiyle yürüttüğü, hızlı büyüme hedefi olan girişimcilere yönelik ScaleUp Hızlandırma Programı’nın ‘Finans Birimi Eğitimi’ modülü, 7 Ocak Salı günü Yemeksepeti ev sahipliğinde gerçekleşti!

Atölye, eğitim ve ilham verici söyleşilerden oluşan ScaleUp CFO gününün konuşmacıları arasında, BTS & Partners’dan Okan Arıcan, Deloitte Türkiye’den Erkan Eren ve Fatih Organ, Finedine’dan Erdem Gülen ve Smart Message’dan Oğuz Küçükbarak vardı. ScaleUp girişimcileri konuşmacıları dinleyerek konuşmacılara yatırım, M&A ve finans ile ilgili sorular sordu.

‘ScaleUp Hızlandırma Programı’ 2 haftada bir gerçekleştirdiği kurucu buluşmalarında şirketlerin farklı odak noktalarını inceliyor. Sabah oturumunda Erkan Eren değerleme ve M&A konularına eğilirken Okan Arıcan ise girişimcilerle yatırımın hukuki boyutunu paylaştı.

Öğleden sonra ise Deloitte M&A ve Vergi Direktörü Fatih Organ Vergi Planlaması, FineDine CFO’su Erdem Gülen Finansal Yapı ve İçgörüler, ve SmartMessage kurucu ortağı Oğuz Küçükbarak Yatırım Süreçleri’ni paylaştı.

ScaleUp Programı’nın bir sonraki modülü satış konusuna odaklanacak.