Geri dön

StartUpCampus 2. Atölyesi’nde Pazarlama ve Hukuk Konularına Odaklanıldı

12 Dec 2019 STARTUPCAMPUS

11 Aralık Çarşamba günü Endeavor Türkiye’nin Akbank iş ortaklığında erken aşama girişimcilere, girişimlerinin büyümesi için destek sağlamak amacı ile hayata geçirdiği StartUpCampus Programı’nın ikinci atölyesi BTS Partners ev sahipliğinde gerçekleşti. Girişimciler, gün boyunca Pazarlama ve Hukuk üzerine eğitimlere katılıp konuşmacılarla şirketlerini değerlendirdiler.

StartUpCampus Programı, ikinci atölyesinde NBT’den Ezgi Ada ve Endeavor Mentörü Meltem Çakır ile pazarlama, BTS & Partners’dan Okan Arıcan ile ise hukuk konusuna odaklandı. Atölye, StartUpCampus girişimcileriyle dijital pazarlama stratejisi oluşturmanın püf noktalarından bahseden Ezgi Ada’nın sunumu ile başladı. Pazarlamanın diğer eğitimi Marka Stratejisti, Pazarlama ve İletişim Danışmanı Meltem Çakır’ın marka kimliği üzerine verdiği eğitim ile devam etti. Atölye, dijital teknoloji alanında yoğunlaşan şirketlere hukuk hizmeti veren BTS’den Okan Arıcan’ın erken aşama girişimlerin hukuk alanında dikkat etmesi gereken noktalara odaklanan sunumuyla sona erdi.

Bir sonraki eğitim 25 Aralık Çarşamba günü gerçekleşecek Atölye ‘OKR ve Sunum Teknikleri’ne odaklanacak.

Konuşmacılarımıza, iş ortağımız Akbank ve ev sahipliği için BTS Partners’a ve katılım gösteren girişimcilerimize teşekkür ederiz.