Geri dön

StartUpCampus Programı 3 Ayın Sonunda Mezunlarını Verdi!

24 Jan 2020 BASINDA GİRİŞİMCİLİK STARTUPCAMPUS

Endeavor’ın Akbank iş birliğiyle genç girişimciler için yürüttüğü StartUpCampus Programı 23 Ocak Perşembe günü Demo Day ile tamamlandı! İkinci defa gerçekleştirilen programa 13 girişimci dahil oldu. Program 10 haftaya 4 atölye, 2 Founders Forum, 2 Demo Day ve mentörlükler sığdırdı.

Atölyelerle amacımız girişimcileri tüm gün 4 ana konu etrafında alanında uzman profesyoneller, Endeavor Ağı’ndan mentörler ve girişimcileri eğitim, atölye veya söyleşi formatında dinlemek üzere bir araya getirmekti. Atölyelerde, strateji ve iş modeli, pazarlama ve markalaşma, yatırımın hukuki ve finansal boyutu, yatırım sürecinin yönetimi ve ‘mock yatırımcı sunumu’ gibi konulara odaklanıldı.

10 hafta boyunca devam eden mentörlüklerle ise girişimcilerin zorlandığı ya da geliştirmek istediği konular özelinde alanında uzman kişilerle girişimcileri buluşturmayı amaçladık. Son olarak da iki gün arayla provası ve aslını gerçekleştirdikleri Demo Day ile girişimciler, yatırımcı karşısında sunum yapma pratiklerini geliştirdi.

StartUpCampus 2. Dönem girişim ve girişimcilerini incelemek için tıklayın:
Admuuv – Burhan Tutan
AtıkNakit.com – Furkan Esad Köroğlu
Bluedot – Ferhat Babacan
Fikir Değirmeni – Burak Kartal
Glamy – Nilsu Sertatıl
Minorpreneurs – İlker Elal
Omnisight – Aladin Ege Sürekli
PackUpp – Semih Emre Özcan
Pollective – Hatice Kulak
Sensemore – Can Aksu
Torbala.com – Burak Özbek
Trakyadan Evinize – Utku Kuru
Wask – Ercan Pilcioğlu