Tecrübe paylaşımı ve yardımlaşmanın daha da önem kazandığı bir dönem geçiriyoruz. Ofisimizin düzenlediği geçmiş ve gerçekleşecek webinar’ları, faydalı içerikler ve araştırmalardan oluşan listemizi aşağıda paylaşıyoruz.


Gerçekleşecek Webinarlar


Gerçekleşmiş Webinarlar

22 Mayıs 2020
Endeavor Girişimi Kolektif House’un Kurucu Ortak ve CEO’su Ahmet Onur ve BluTV’nin Kurucu Ortak ve CEO’su Aydın Doğan Yalçındağ‘ı ağırladığımız bu webinar’da, COVID-19 sonrası dönemde değişecek tüketici alışkanlıkları ve bizi bekleyen trendler’i konuştuk.


8 Mayıs 2020
Endeavor Yönetim Kurulu Üyesi ve Allianz Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran-Symes‘ı ağırlığımız bu webinar’da, dönemin iş dünyasına etkilerini dinledik ve iş dünyasının geleceğini nasıl şekillendireceğini konuştuk.


30 Nisan 2020
Endeavor Yönetim Kurulu Üyesi ve Commencis Kurucu Ortak ve CEO’su Fırat İşbecer‘in konuşmacı olduğu bu webinar’da deneyimli bir girişimci ve yöneticinin gözünden, kriz döneminde Startup ve Scaleup şirketlerinin alması gereken önlemleri dinledik. 
Not: 1 Mayıs’ın tatil olması nedeniyle webinar Perşembe günü gerçekleşmiştir.

Bu webinar’ın notlarına ulaşmak için tıklayın.


24 Nisan 2020
Endeavor Yönetim Kurulu Üyesi, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özyeğin‘in konuşmacı olacağı bu webinar’da, deneyimli bir iş adamı ve yöneticinin kriz dönemi hakkında içgörülerini dinleyeceğiz Kurumsal dünyanın bu dönemde nasıl önlemler aldığı gibi birçok konuya değineceğiz.

Bu webinar’ın notlarına ulaşmak için tıklayın.


17 Nisan 2020
Endeavor Yönetim Kurulu Başkanı, Mynet’in Kurucusu ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli‘yi ağırladığımız bu webinar’da deneyimli bir girişimci ve aynı zamanda yatırmcı olan Emre Bey’in gözünden kaos ve strateji yönetimini dinledik.

Bu webinar’ın notlarına ulaşmak için tıklayın.


14 Nisan 2020
Endeavor Mısır ofisiyle ortak düzenlediğimiz ve tüm Orta Doğu & Afrika bölgesindeki girişimcilere açık olan webinarımız’da, Insider Kurucu Ortağı ve Büyümeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Serhat Soyuerel ile Insider Orta Doğu ve Afrika Bölge Direktörü Leo Thomas’ı ağırladık. Webinar’da, girişimcilerin COVID-19’a adaptasyonundan dijital ortama geçişte dikkat edilmesi gereken konular ve müşteri yönetimi gibi bir çok konu konuşuldu.

Bu webinar’ın notlarına ulaşmak için tıklayın.


10 Nisan 2020
Endeavor Yönetim Kurulu Üyesi, Pronet Kurucu Ortak ve CEO’su Alp Saul‘ün konuşmacı olduğu bu webinar’da, kriz döneminde şirketlerin alması gereken önlemler, yapılması gereken operasyonel değişiklikler ve nakit akışı yönetimi gibi bir çok farklı konuya değindik.

Bu webinar’ın notlarına ulaşmak için tıklayın.


3 Nisan 2020
Maçkolik’in kurucu ortaklarından, hali hazırda Admost’un yönetici direktörlüğünü yapan seri girişimci Erdem Yurdanur ile Yemeksepeti ve Galata Business Angels’in kurucu ortaklarından melek yatırımcı ve girişimci Melih Ödemiş‘in konuşmacı olarak katıldığı bu webinar’da, iki deneyimli girişimcimizin mevcut durum hakkındaki içgörülerini, dünyadaki ve Türkiye’deki kaos ortamında ne gibi önlemler alınması gerektiğini tartıştık, girişimcilerimizin önceki krizlerdeki deneyimlerini dinledik.

Bu webinar’ın notlarına ulaşmak için tıklayın.


27 Mart 2020
Ali Karabey, Atıl Erken ve Berkin Toktaş‘ın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz “Corona Günlerinde Finans” ile VC’lerin mevcut kriz ortamı hakkında neler düşündüklerini, ilerisi için nasıl bir yol izlenebileceğini konuştuk.

Bu webinar’ın notlarına ulaşmak için tıklayın!