Geri dön

Yeni Girişimci Adayları Belirlendi!

13 Oct 2016 SEÇİM PANELLERİ

Endeavor Türkiye Ofisi, Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’ne Türkiye’den katılacak iki aday şirketi belirledi. Şirketleri temsilen toplam 4 girişimci Endeavor Ülke Adayı oldu. Endeavor Ülke Adaylarından  önümüzdeki dönemlerde Uluslararası Seçim Paneli’ne katılacak. Endeavor Türkiye Girişimci Seçim Süreci dâhilinde 2016 Ekim Yerel Seçim Paneli İstanbul’da 12 Ekim Çarşamba günü gerçekleşti. Girişimcileri değerlendiren panelistler Endeavor Mentorlarından Berna  Şamiloğlu Acar, Bilge Bahar, Ersan Oztürk, Kerem Göktan, Ömer Ünsal ve Toygun Yılmazer yer aldı. 

 

 Girişimci Adayları

IdilOzbek_MuhammetTasli
Haa:m
İdil Özbek – Muhammet Taşlı
Ham:m 2012 yılında İdil ve Muhammet tarafından kurulmuş olan bir mobilya şirketidir. Ham:m özel tasarım ürünleri Türkiye’de standardize bir üretimde olup, rakiplerine göre çok daha ulaşılabilir fiyatlarda tasarım ürünler üretip satmaktadırlar. Şirketin kurucu ortakları İç Mimarlık geçmişleri dolayısı ile parça ürün satmanın ötesine geçmekte ve ev, dükkan dekorasyonu yapmakta, müşterilerinin pek çoğuna da takım ürünler satmaktadırlar.
Detaylı bilgi için tıklayınız. 

 

 

EmreYılmaz_SerterVarol

 

Mobven 
Serter Varol – Emre Yılmaz
Mobven 2012 yılında Serter ve Emre tarafından kurulmuş olan bir mobil uygulama şirketidir. Özellikle FinTech ve Kurumsal Mobil Uygulamalar üzerine uzmanlaşan Mobven, kurucu ortaklarının danışmanlık geçmişi ve kuvvetli getirisi ile müşterilerine hedefe yönelik çözümler ve hızlı çözümler üretir. Şirket’in 2 ayrı departmanı bulunmaktadır, Mobven Innovations Lab ve Mobven Enterprise Solutions; Enterprise Solutions mobil uygulama ve servis hizmetleri sunarken Innovations Lab test ve otomasyon ürünleri üzerine çalışmaktadır.
Detaylı bilgi için tıklayınız.