Geri dön

Yerel Seçim Paneli’nde Yeni Girişimci Adayları Belirlendi!

7 Dec 2015 GİRİŞİMCİLİK SEÇİM PANELLERİ

Endeavor Türkiye Ofisi, Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’ne Türkiye’den katılacak iki aday şirketi belirledi. Şirketleri temsilen toplam 4 girişimci Endeavor Ülke Adayı oldu. Endeavor Ülke Adaylarından  önümüzdeki dönemlerde Uluslararası Seçim Paneli’ne katılacak. Endeavor Türkiye Girişimci Seçim Süreci dâhilinde 2015 Aralık Yerel Seçim Paneli İstanbul’da 4 Aralık Cuma günü gerçekleşti. Girişimcileri değerlendiren panelistler Endeavor Genel Sekreteri Didem Altop ve sırasıyla Endeavor Mentorları Hamit Hamutçu, Kerem Göktan, Melih Ödemiş, Selen Kocabaş ve Tankut Turnaoğlu yer aldı.

Yeni Girişimci Adaylarımız Paraşüt ve ProAsist’i tebrik ederiz!

 

 

parasut

Paraşüt // Ön Muhasebe ve Fatura Programı

Andaç Türkmen, Fahri Özkaramanlı ve  Sean Yu

Paraşüt, Küçük İşletme ve Girişimciler İçin Ön Muhasebe ve Fatura Takip hizmeti sağlamaktadır. Fatura ve gelir gider takipleriniz için bulut tabanlı çalışan Paraşüt uygulaması, küçük ve orta ölçekli şirketlerin birçok sorununa pratik bir çözüm sunuyor. Excel ya da defterde tahsilat yönetimi yapmak yerine, bulut üzerinde hesaplarınızı tutuyorsunuz. Gerektiğinde faturanızı basabilir, müşterinize kredi kartı ile ödeme için fatura gönderip ödeme alabilir ve tüm ödemelerinizi takip edebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız. 

 

 

ProAsist

 

ProAsist // Kesintisiz Yüksek Hizmet

Öner Çelebi

İşletmenizin ihtiyacı olan teknik hizmetlerin tamamını karşılayabilen Türkiye’nin ilk ve tek firması ProAsist Teknik Hizmetler, 2010 yılında sektörde yerini almıştır. Türkiye’nin bir çok bölgesinde mağaza, restaurant, endüstiryel tesis, alışveriş merkezi, hastane ve lojsitik merkezlerine bakım ve servis hizmetleri vermektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.