Geri dön

Youtholding’den Haberler!

8 Dec 2017 BASINDA ENDEAVOR ENTREPRENEURS (EE) ENDEAVOR GİRİŞİMCİSİ
Türkiye’deki genç nüfusun 360 derece tüm ihtiyaçlarına odaklanan, 2018 yılında 2 yeni fikri daha hayata geçirmeye hazırlanan, agresif büyümesine devam eden Youtholding’ten yeni haberler var.

1- Gençlerin yeni spor dünyası içinde 20 Milyona yakın kişinin digital oyun oynadığı 2017 yılında bir yarı final ve bir final oynayan Şampiyonluk liginin başarılı ekiplerinden olan Crew eSports Kulübü’ne yatırım yaptık. Artık YOUTH CREW adında bir eSpor kulübü yatırımı olan Youtholding bu yolla gençlerin trendlerini ve tercihlerini spor alanında da yakından yönetmeye ve takip etmeye devam ediyor olacak. 
2- Gençlerin yeni perakende markası olan, tüm ihtiyaçlarını tek bir mağazada bulabildikleri YOUTH STORE’ların bulunduğu üniversite sayısı 15’e ve erişilen toplam öğrenci sayısı 600.000’e çıktı. Toplam nüfusun %27’si. 2018 başında Boğaziçi, Okan ve Samsun 19 Mayıs Üniversiteleri açılacak, Hedef 2018 sonuna kadar 35 Youth Store’a ulaşmak. Samsung, Redbull, Starbucks, Turkcell, Garanti Bankası, Procter&Gamble, Xbox gibi markaların yanı sıra bedava fotokopi çekildiği, fatura ödenebilen, her tür bilet ve ulaşım kartı doldurulabilen hatta bilgisayar kiralanabilen bu formatın amacı hali hazırda 18 üniversite için olduğu gibi tüm üniversitelerin resmi merchandising mağazası da olmak.
3- Türkiye’nin Markalı öğrenci residansı markası olmak için YOUTHOUSE’lar açmaya karar veren Youtholding aynı zamanda Endüstriyel Yapı uzmanı Akşam Grup ile stratejik ortaklık anlaşması imzaladı. Hedef 2018 yılı içerisinde 1000 yataklık en az 2 projeyi hayata geçirmek. Lüksü demokratikleştirme sloganı ile yola çıkan Youtholding’in YOUTHOUSE markası ile öğrencilerin karşılanmamış ihtiyaçlarını lüks bir şekilde ve uygun fiyatlarla gençlerin barınma çözümü olmak.
4- Youtholding’in tohum yatırımı ile büyüyen, öğrencilerin ders notlarını paylaştıkları gençlik odaklı mobil uygulama, İş Bankası’nın WorkUp programına seçildi ve büyümeye devam etti. Amacı Türkiye’deki tüm öğrencilerin akademik ve sosyal hayatlarını bu platform üzerine taşımak.